WooCommerce E-posta Özelleştirici Eklenti

WooCommerce E-posta Özelleştirici Eklenti

wordpress temaci

Sürükle ve Bırak oluşturucu ile Devrim  niteliğinde WooCommerce E-posta Özelleştirici . Sürükle ve bırak düzenleyicisiyle WooCommerce E-posta Siparişi bildirim e-postalarındaki her şeyi özelleştirin.

Email Customizer, WooCommerce’in en son sürümü ve tüm 3.x sürümleriyle uyumludur. Ve artık WooCommerce Abonelik e-postalarını da destekliyor.

Basit, sezgisel bir sürükle ve bırak arayüzü ile bir logo, üstbilgi, altbilgi, gövde metni, özel paragraf metinleri, sosyal simgeler, resimler ve daha fazlasını ekleyin. WooCommerce Online mağazanız için profesyonel, güzel işlemsel e-postalar oluşturun

Yalnızca üstbilgi ve altbilgiyi düzenleyebileceğiniz şablon tabanlı e-posta eklentilerine veda edin. Güzel, zarif işlemsel e-postalar oluşturmanıza ve müşterilerinizi etkilemenize yardımcı olan e-posta oluşturucuya merhaba deyin

Diğer e-posta özelleştiriciler arasındaki fark nedir E-posta özelleştirici eklentilerinin çoğu, yalnızca üstbilgiyi, altbilgiyi düzenlemenize ve bir logo eklemenize izin verir. Bazıları yalnızca önceden tanımlanmış şablonlara sahip olacaktır.

Ancak eklentimiz, kullanımı kolay bir e-posta oluşturucu ile e-postanızı oluşturmanıza ve özelleştirmenize olanak tanır. metin bloğu, paragraf blokları, görüntü blokları gibi öğeleri sürükleyip bıraktığınız ve düzenlediğiniz bir sayfa oluşturucu gibidir.

Sonraki Satın Alma Kuponları için Destek – Satın almaları tekrarlayın ve müşteri başına daha fazla dolar kazanın Eklenti, bir e-posta özelleştiriciden daha fazlasıdır. Bir sonraki satın alma işlemi için tek kullanımlık, benzersiz bir kupon kodu gönderin. Sonraki Sipariş kupon kodunu sipariş bildirim e-postalarının kendisine ekleyin. Müşteri bu kupon kodunu bir sonraki alışverişinde kullanabilir.

Yeni kupon kutusunu sürükleyip bırakın ve müşterilerin tekrar tekrar satın almalarını sağlayın. Bu özellik, Retainful ürünümüz tarafından desteklenmektedir ve ÜCRETSİZDİR.

Çeviriler Dil başına bir e-posta şablonu oluşturabilirsiniz. Örnek: İngilizce için bir e-posta şablonu, bir diğeri İspanyolca, bir başkası da Fransızca. Bu nedenle, bir müşteri sitenizi Fransızca dilinde ziyaret ederse ve sipariş verirse, e-posta göndermek için Fransızca e-posta şablonu kullanılacaktır.

Öğe listesi, kancalarla birlikte varsayılan WooCommerce öğe listesini kullandığımız için müşterinin dilinde olacaktır. WPML ile uyumludur. Böylece ürün listesi ve WooCommerce tarafından sağlanan diğer metinler müşterinin seçtiği dilde olacaktır.

WooCommerce e-postalarını neden özelleştirmelisiniz?  İyi, profesyonel bir e-posta, çevrimiçi işinize çok daha fazla değer katar. Size ne kadar profesyonel olduğunuzu, ne kadar kararlı olduğunuzu söyler. Ayrıca, zarif e-postalar göndermek iyi bir iş uygulamasıdır. Berbat görünümlü e-postalar göndererek işletmenizin kötü bir izlenim bırakmasını istemezsiniz.

İyi tasarlanmış, profesyonel işlem e-postaları göndererek müşterilerin daha fazlası için geri gelmesini sağlayın

Bu nedenle, woocommerce işlem e-postalarınızı özelleştirmek için güçlü bir sürükle ve bırak e-posta oluşturucuyu tanıttık. Sadece metni, başlığı, resimleri, paragrafları, içerik bloklarını, düğmeleri ve daha fazlasını sürükleyip bırakın. Sipariş ayrıntıları, müşteri bilgileri, fatura adresi, teslimat adresi ve daha fazlası gibi dinamik içeriği eklemek için kısa kodları kullanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir