WooCommerce Social Login İndir

WooCommerce Social Login İndir

wordpress temaci

E-ticaret sitenizde bir kayıt sisteminiz varsa, kullanıcının ödeme yapması çok fazla zaman alır ve kullanıcı bundan sıkılır ve bu da satışınızı düşürür. Ancak,  WooCommerce Social Login kullanıyorsanız , kullanıcının zamanını kurtarır  ve satışınızı artırır.

Bir müşteri sitenizi ilk ziyaret ettiğinde, misafir olarak çıkış yapmasına izin vererek ödeme işlemini basitleştirebilirsiniz. Ancak bu, mağazanızdan bir kereden fazla satın almak isteyen müşteriler için sürtüşmelere neden olur (ve umarız birçoğu bunu yapar!). Başka bir kullanıcı adı ve şifre oluşturmaları gerekecek. WooCommerce Social Login  bu süreci olabildiğince kolay ve güvenli hale getirir – müşteriler sitenize  Facebook, Twitter, Google, Yahoo, LinkedIn, Foursquare, Windows Live, VKontakte (VK.com), PayPal  ve  Amazon  hesaplarını kullanarak giriş yapabilirler. yeni bir kullanıcı hesabı kimlik bilgileri oluşturma.

Sosyal Hesapları Kullanıcı Hesaplarına Bağlayın. Sosyal oturum açma ile oluşturulan yeni müşteri hesapları, uygun ağlara otomatik olarak bağlanacaktır. Mevcut Sosyal Kişiler ayrıca, oturum açarken veya “Hesabım” sayfası aracılığıyla hesaplarını sosyal ağlara bağlayabilecektir. Gelecekte daha hızlı satın alma için giriş yapmış kullanıcıları, ödeme işleminden sonra hesaplarını bağlamaya bile davet edebilirsiniz. Teşekkür sayfasındaki Sosyal giriş düğmelerini etkinleştirmeniz yeterlidir.

Sosyal Giriş Raporu Sayfası. Yönetici, arayüzü sürükleyip bırakarak sosyal ağ düğmelerinin sırasını değiştirebilir ve her bir sosyal ağ için kayıt sayısını görüntüleyebilir.

Hesap Yönetim Araçları sağlayın. Müşteriler, “Hesabım” sayfasını ziyaret ederek her zaman sitenizden sosyal hesapları bağlayabilir veya bağlantısını kaldırabilir.

Alışveriş Deneyiminizi Daha Pürüzsüz Hale Getirin  Kullanıcı hesaplarını kontrol ederken veya oluştururken sürtünmeyi azaltmak için WooCommerce Social Login’i kullanın  . Geri dönen müşteriler, bir sosyal profil bağlamışlarsa, tek bir tıklama kadar kısa bir sürede sitenize giriş yapabilirler. Müşteriler yalnızca başka bir oturum açma kimlik bilgilerini hatırlamadan sitenize kolayca giriş yapmakla kalmaz, aynı zamanda yeni hesaplarıyla satın alma ve ödeme işlemlerini kolayca gerçekleştirebilir ve artan güven ve güvenlikten yararlanabilirsiniz.

WooCommerce Social Login İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir