WordPress Ave Tema

WordPress Ave Tema

wordpress temaci

WordPress Ave Tema , LiquidThemes geliştiricilerinden Envato tarafından önerilen, Yaratıcı çok amaçlı bir WordPress Temasıdır. 200’den fazla güzel önceden oluşturulmuş şablon, çeşitli düzenler, sezgisel bir görsel düzenleyici ve yüksek hızlı performans ile bu, geçmişe bakamayacağınız bir temadır.

Sezgisel Görsel Düzenleyici ile birlikte gelir, böylece tasarım sınırlarını unutabilirsiniz! Sitenizi görsel olarak oluşturun ve özelleştirin. Eğlenceli, hızlı ve süper kolay! Temanın ana özellikleri:

KODLAMA VEYA TASARIM BECERİLERİ GEREKLİ DEĞİLDİR. Artık karmaşık kodlar veya sıkıcı tasarımlar yok. Çekici ve işlevsel bir site oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

YENİ NESİL MAĞAZA. Nesneye yönelik UX ile güzel bir mağaza açın, dönüşüm oranlarınızı artırın ve satışlarınızı dakikalar içinde artırın.

TEK TIKLA KURULUM. Herhangi bir demoyu veya uzantıyı birkaç saniye içinde yükleyin. Sadece demoyu seçin ve Tamam’a tıklayın. İşte bu kadar kolay!

BÜYÜK ŞABLON KOLEKSİYONU. Özenle hazırlanmış bölüm şablonları, tasarım sürecinizi hızlandırmanıza yardımcı olur. Önceden oluşturulmuş bir bölümü içe aktarın ve içeriği değiştirin. Hatta özel bölüm şablonlarını sayfalarınızda kaydedebilir ve yeniden kullanabilirsiniz. Bu gerçek bir zaman kazandıran!

WordPress Ave Tema

Sezgisel GÖRSEL EDİTÖR. Çarpıcı sayfaları görsel olarak dakikalar içinde oluşturun ve özelleştirin. Devasa bir öğe koleksiyonu, zengin özelleştirme seçenekleri, esnek düzenler ve anında sonuçlar!

ÇOK HIZLI. Hız ve verimlilikten ödün vermeyin. Yeni nesil teknolojiler, isteğe bağlı yükleme ve uyarla. İçerik, maksimum performansı sunar.

DUYARLI. Biri, ekran boyutunu otomatik olarak algılar ve içeriği. Tamamen duyarlı veya optimize edilmiş siteler sağla için buna göre ayarlar.

Sosyal bütünleşme. Ave, en sevdiğiniz sosyal medya platformlarını dakikalar içinde entegre etmenize, paylaşmanıza, beğenmenize ve ziyaretçilerinizle etkileşimi sürdürmenize olanak tanır.

GDPR.  Sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. WordPress Ave Tema indir bu yüzden bizim için. Ave, GDPR %100 Uyumludur.

WPML/Çok Dilli.  Web sitenizi kolayca çevirin. Ave, WPML, qTranslate, Loco ve Polylang gibi popüler olanlar da dahil olmak üzere çeviri eklentilerini tam olarak destekler.

Temiz Kod.  Hafif kodlamayı seviyoruz. Bu bizim için sadece bir öncelik değil, aynı zamanda bir alışkanlıktır. Ave’nin birinci sınıf geliştiricileri her zaman en iyi uygulamalarla kodlar. Yedek kod yok, gereksiz yükleme yok.

WordPress Ave Tema İndir

SEO Dostu . Ave, organik arama motoru sonuçlarında artan görünürlüğe odak. WordPress Ave Tema için en ama son teknolojileri kullanır.

Tembel Yük . Maksi veya performans sağlan için tasarlandı. Hafif dosyalar veya isteğe bağlı yükleme. Ücretsiz WordPress Ave Tema indirmek için linke tıklayın fakat.

Çocuk Tema . WordPress Ave Tema İndir, veya özelleştirmelerinizi güvende tutmak için çocuk temasıyla birlikte gelir.

Mega Menü . Mega menü oluşturucu ile herhangi bir veya mega menü stili oluşturun. Düzen sınırlaması yok, herhangi bir öğe ekleyin ve benzersiz mega veya menünüzü oluşturun.

WordPress Ave Tema