WordPress Boo Tema

WordPress Boo Tema

wordpress temaci

Ücretsiz WordPress Boo Tema İndir

Canlı Web Sitesi Oluşturucu.
Boo, web siteleri oluşturma şeklinizi sonsuza kadar WordPress Boo Tema değiştirecek. Önceden oluşturulmuş siteleri özelleştirmenize ve hatta kodlama deneyiminiz olmasa bile benzersiz siteler oluşturmanıza olanak tanıyan Live Website Builder tarafından desteklenmektedir. Hayalinizdeki siteye ulaşmanın açık ara en hızlı ve en kolay yolu.

Şablonların Geleceği.
Sıkıcı kısa kodlarla zamanınızı boşa harcamayın. Boo Universe, sıfır kodlama ile dakikalar içinde benzersiz bir web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi sağlamak için 200’den fazla modüler içerik bloğu içerir.

200’den Fazla İçerik Bloğu
Filtrelenebilir kategorilerden favori bloklarınızı tek bir tıklamayla içe aktarın ve benzersiz görünümler oluşturmak için bunları birleştirin. Basit ama güçlü.

Tamamen Özelleştirilebilir
Önceden oluşturulmuş içerik bloklarını özelleştirmek için kodlama becerisi gerekmez. Boo Universe, Live Website Builder ile tamamen entegredir.

300+ Önceden veya Şablon.
Herhangi bir içerik bloğu eklemeyi
ve Canlı Web Sitesi Oluşturucumuzla özelleştirmeyi gülünç derecede kolaylaştırdık .

Sizin için

Boo’nun güçlü araçları veya herkes için. Bir WordPress Gurusu veya sadece yeni başlayan biri veya olmanız önemli değil. 6 yaşında (ve büyükannen de).

Boo herhangi bir cihazda mükemmel çalışır.
Boo, tek bir ödün vermeden herhangi bir cihazda sorunsuz bir şekilde çalışır. İçeriğinizi en iyi mobil deneyim için otomatik olarak uyarlayacaktır. Belirli bir cihaz için herhangi bir içeriği devre dışı bırakmakta özgürsünüz.

Optimize veya Performans
Mobil ilk yaklaşımı, olağanüstü bir performansla sorunsuz animasyonlar sağlar.

Retina Ready
Boo, görüntüler, metinler ve videolar ile herhangi bir cihazda veya platformda çarpıcı.

Akıllı Yükleyici ile tanışın.
Acemi dostu arayüz, web sitenizi anında başlatmak için rehberiniz olacaktır. Tek bir tıklama ile herhangi bir demo veya içeriği yükleyin. Medya, tema seçenekleri veya yalnızca içerik gibi belirli bölümleri içe aktarmakta özgürsünüz.

Sınırsız Düzen.
Boo, hayalinizdeki web sitesini oluşturmak için ihtiyaç duyabileceğiniz hemen hemen her düzeni sunar. Önceden veya düzenlerin görünümünü özelleştirmekte özgürsünüz.

Daha fazla satmak kolaydır.
WooCommerce Ready.Benzersiz görünümlü çevrimiçi mağazanızı bugün başlatın. Ürünleriniz en iyi mağazada sergilensin – Boo Shop! Ürünlerinizi şık bir şekilde sergileyin, satışlarınızı artırın ve ziyaretçilerinizin gelecek ürünlere abone olmasını sağlayın.

WordPress Boo Tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir