WordPress Gillion Tema

wordpress temaci

gilyon Themeforest dergisinden çok konseptli bir dergi, haber, inceleme WordPress temasıdır. WordPress’in normal sınırlarının çok ötesine genişletilebilen altı adet çok amaçlı çok amaçlı demoya ve kullanıma hazır altı özel amaçlı siteye sahip 12 Önceden Oluşturulmuş Demoya sahiptir (Moda – bu demo, zengin özelliklere ihtiyaç duyan insanlar için mükemmeldir. Tüm inceliklere sahip göz alıcı web sitesi. Temiz – minimalist görünüm için gerçekten trend. Kişisel – güçlü özellikler ancak zarif bir görünüm isteyen kapsamlı niş blog için mükemmel. Foodie – restoranlar, paket servisler, yemek incelemeleri, yemek kamyonları ve yemek kamyonları için mükemmel Tech – temiz bir görünüme sahip ancak Trend Olan Öğeler göstergesi, akıllı yer imi sistemi ve elbette tüm önemli İnceleme Modülü gibi özelliklerle dolu bir web sitesi. Yaşam Tarzı – En çok oy alan öğeleri görüntülemek için Trend Kaydırıcısı ve En Son Gönderiler – Popüler Gönderiler widget’ları ile birlikte gelir). Temanın ana avantajları:

Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucu.  1 numaralı Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucu, Görsel Besteci ile tek seferlik satın alma fiyatıyla web yapınızı yeni seviyelere taşıyın. En çok satan WordPress Eklentisi Görsel Besteci’nin Sürükle ve Bırak basitliğiyle neredeyse istediğiniz herhangi bir web öğesini oluşturun. Sürükle, Bırak, Yayınla. Bundan daha kolay veya daha iyi olamaz.

Çocuk Teması olarak oluşturuldu.  Bir temayı doğrudan değiştirirseniz ve ardından orijinal yazar tarafından güncellenirse, yaptığınız değişiklikler kaybolacaktır. Bir Alt Tema kullanarak, yaptığınız değişikliklerin korunduğundan ancak Ana Temanın güncel tutulacağından emin olabilirsiniz.

Güçlü Tema Seçenekleri Paneli.  WP kontrol panelinize giriş yaptığınızda yeni bir Menü Öğesi göreceksiniz – Gillion Yönetici Paneli. Buradan temanın birçok öğesini herhangi bir kodlama bilgisi olmadan kontrol edebilir, güncelleyebilir, değiştirebilir ve değiştirebilirsiniz. Çalışırken görebilmeniz için değişiklikler anında yapılır.

Arama Motoru Optimize Edildi.  SEO, Arama Motorları için kodlama ve optimizasyonun, kodu temiz ve şişkinlikten uzak tutmanın, mümkün olduğunda sayfa yükleme hızlarını optimize etmek için önbellek kullanarak sayfaların hızlı yüklenmesini sağlamanın ve hiçbirini yapmanız gerekmeyen bir sürü başka saçmalıkların dikkatli bir birleşimidir. Gillion için endişelen, çünkü her şey senin için yapıldı.

MailChimp E-posta Pazarlama. MailChimp, e-posta pazarlama listeleri oluşturma söz konusu olduğunda WordPress için go-to Plugin olarak işinde kendini kanıtlamıştır. Temayı yükledikten sonra, MailChimp Eklentisini etkinleştirmeniz istenecek, ardından bilgilerinizi girin ve hemen başlayın.

WordPress Gillion Tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir