WordPress Home Villas Tema

wordpress temaci

WordPress Home Villas Tema , Themeforest dergisinden emlak sektörü için özel olarak oluşturulmuş eksiksiz bir duyarlı WordPress temasıdır. Web siteniz için seçtiğiniz düzeni seçme, zarif başlıklar, listeler ve mülk şablonları oluşturma konusunda tam özgürlükle web sitenize mülk satıcılarını, ziyaretçileri ve potansiyel alıcıları çekin. Özellikler listesi:

Para Birimi Seçenekleri. Temada istediğiniz / yerel para birimini ayarlamanız mı gerekiyor? Home Villa Real Estate WordPress teması tamamen esnektir, yalnızca birkaç tıklamayla yerel para biriminizi ekleyebilirsiniz. Hangi para birimlerinin görüntüleneceğini seçebilirsiniz ve bu, müşterilerinizin ürünlerinizin fiyatlarını seçtikleri para biriminde görmelerini sağlar. Bu değer, sitenizde kullandığınız varsayılan para birimiyle eşleşmelidir.

Harita üzerinde çizin. Google Haritalar API’si gömme koduyla donatılmış olarak gelse de, birçok WordPress Teması kullanıcısı harita üzerinde çizim kullanırken daha rahat hisseder. Home Villa WordPress temasıyla, harita üzerinde çizim özelliği, haritalara sonsuz sayıda işaretçi ekleyerek ilgi çekici yerleri vurgulamanıza olanak tanır.

Sosyal Girişler. Home Villa Emlak Teması Sosyal Giriş özelliği, kullanıcıların Facebook, Twitter veya Google+ gibi sosyal ağ profilleri üzerinden giriş yapmalarını sağlar. Sosyal Giriş özelliği, tema ile önceden entegre edilmiş olarak gelir ve tamamen ücretsizdir.

WordPress Home Villas Tema İndir

Katı Tema-Seçenekler. WordPress Home Villas Tema indir, kullanımı kolay sürükle ve bırak sayfa oluşturucu seçeneği ile inanılmaz gelişmiş tema seçenekleri sunar, sınırsız olanaklar vardır. Çok çeşitli tema seçenekleri, harika bir emlak web sitesi oluşturmanıza yardımcı olmak için renkler, yazı tipleri, üstbilgiler, altbilgi, logolar ve çok daha fazlası gibi maksimum özelleştirme özgürlüğü sağlar.

Gelişmiş Filtre Arama. Home Villa WordPress Teması’nda herhangi bir arama alanı kolayca devre dışı bırak-etkinleştir. Mülkleri ve listeleri aramak için gelişmiş aramayı kullanabilirsiniz.

Reklam Afişleri. Çevrimiçi reklamcılık, modern dünyanın temel dayanağıdır. Ev villa Emlak Teması, en uygun reklam alanları veya Google AdSense banner’ları. Metin reklamları VEYA kendi banner’ınız gibi geleneksel boyutlarla yükle. Farklı ilanlar için istediğiniz gibi resim veya kod üzerinden fiyat belirleyebilirsiniz.

Mülk Türleri. Belirli bir öğeniz mi var yoksa çok sayıda mı? Home Villa WordPress Teması, içeriğinizi bir hiyerarşi içinde yönetmek için sınırsız özellik türü sunar. İstediğiniz kadar mülk türü ekleyin, onlara alt kategoriler atayın ve onlara istediğiniz şekilde gösterin.

WordPress Home Villas Tema

WordPress Home Villas Tema

Home Villas ,  WordPress Home Villas Tema indir, Chimp Studio’nun en yüksek puan alan temalarından biridir. Piyasada bulunan çünkü pek çok emlak teması arasında, WordPress Home Villas Teması indir . Onu emlak WordPress web sitesi için hazır tema haline getiren yüzlerce benzersiz özellikle birlikte gelir. Villa Estate, mülk satmak veya kiralamak için uygun bir WordPress emlak temasıdır. Emlak listesini yayınlayabilen, listelenen özelliklerin detaylarını paylaşabilirsiniz. Güçlü veya kullanıcı dostu bir özelleştirme olanağı sunar. Kodlama bilginiz ve WordPress deneyiminiz ne olursa olsun, kullanıcı arayüzünün neredeyse her yönünü özelleştirebilirsiniz. Tema ayrıca retinaya hazır, çeviriye hazır, esnek, iyi yapılandırılan. Temiz kodlanmıştır ve tüm ziyaretçiler için sorunsuz bir ama kullanıcı deneyimi sağlar. WordPress Home Villas Tema farklı dillerde de yapılan. Tema çeviriye hazırdır, yani web sitenizi farklı bir dile çevirebilirsiniz. Ücretsiz Home Villas Tema indirmek için linki tıklayın.