WordPress HomePress Tema

WordPress HomePress Tema

wordpress temaci

HomePress  , güçlü uListing eklentisi ile öne çıkan StylemixThemes’ten birinci sınıf bir Emlak WordPress HomePress Tema. Müşterilerinizin gezinmeyi seveceği muhteşem Emlak listeleri web sitesi veya Emlak pazarı oluşturmak için HomePress’i kullanın .

HomePress  teması, yönetici bakış açısıyla olduğu kadar ön uçta da kullanımı kolaydır. Bu, Mülk yönetimi web sitesine taze bir esinti verir.

HomePress, en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için ihtiyacınız olan tüm esnekliğe sahiptir.

Saniyeler içinde başlamanız için önceden hazırlanmış 10 ana sayfa mevcuttur. Mevcut tüm demolar, hızlı bir şekilde etkinleştirebileceğiniz/devre dışı bırakabileceğiniz tema yöneticisi seçenekleriyle oluşturulur. uListing, etkileyici emlak Listeleri tasarımına sahip en iyi emlak WordPress temalarından biridir.

HomePress’in  sıcak bir demo değiştiricisi vardır. Bu, içeriğinizi kaybetmeden diğer demoları yüklemenize olanak tanır.

Tema yerleşik uListing eklentisi ile birlikte gelir – StylemixThemes’ten yeni bir şaşırtıcı sınıflandırılmış reklam listeleme eklentisi.

WordPress HomePress Tema Genel Özellikler :

Elementor sayfa oluşturucu. Elementor Sayfa Oluşturucu, tamamen yeni ve görsel bir şekilde gerçekten duyarlı bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanıyan özel bir araç seti ile birlikte gelir.

İletişim formları. MailChimp ve Contact Form 7 ile gelişmiş iletişim formları oluşturun ve bunları istediğiniz herhangi bir sayfada uygulayın

Tipografi seçenekleri. Ödün vermeden marka kimliğinize uygun Google yazı tiplerinden herhangi birini seçin

Google coğrafi konum. Artık web sitenizin ziyaretçilerinin coğrafi konumunu görme olanağına sahipsiniz.

Benzer özellikler. Görüntülediklerine benzer özellikler göstererek ziyaretçileri sitenizde tutun

Yakın yerler. Yelp tarafından desteklenen etraflarında ne olduğunu göstererek mülk bilgilerini daha eksiksiz hale getirin

Gelişmiş Arama. Boyut ve fiyat aralığı gibi çeşitli arama kriterleri belirlemelerine izin vererek ziyaretçilerinizin doğru mülkü bulmalarına yardımcı olun

Güçlü filtreler. Gelişmiş filtrelerimiz, müşterilerinizin arama sonuçlarında ince ayar yapmalarına ve en önemli ayrıntılara odaklanmalarına olanak tanır.

Ziyaretçilerinizin beğendikleri veya ziyaret etmek için rezervasyon yapmak istedikleri mülkleri favorilerine almalarına izin vererek düzenli kalmalarına yardımcı olun.

Mortgage hesaplayıcısı. Kullanımı kolay Mortgage Hesaplama widget’ımızla mülkler için ipotek ödemelerini hızla hesaplayın

360 ° sanal tur. Mülkleriniz için etkileşimli sanal turlar ve simülasyonlar oluşturun ve gerçek hayattaki bir görüntülemeden önce mümkün olduğunca çok şey gösterin

7 dilde tam yerelleştirme. Almanca, İtalyanca, Felemenkçe, İspanyolca, Fransızca, Portekizce, Rusça

Duyarlı ve mobil uyumlu. HomePress %100 duyarlı ve tüm cihazlarda harika görünüyor.

WordPress HomePress Tema, en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için ihtiyacınız olan tüm esnekliğe sahiptir.

Saniyeler içinde başlamanız için önceden hazırlanmış 10 ana sayfa mevcuttur. Mevcut tüm demolar, hızlı bir şekilde etkinleştirebileceğiniz/devre dışı bırakabileceğiniz tema yöneticisi seçenekleriyle oluşturulur. uListing, etkileyici emlak Listeleri tasarımına sahip en iyi emlak WordPress temalarından biridir.

HomePress’in sıcak bir demo değiştiricisi vardır. Bu, içeriğinizi kaybetmeden diğer demoları yüklemenize olanak tanır.

Tema yerleşik uListing eklentisi ile birlikte gelir – StylemixThemes’ten yeni bir şaşırtıcı sınıflandırılmış reklam listeleme eklentisi. uListing eklentisi özellikleri:

  • Liste oluşturucu
  • Envanter Oluşturucu
  • Sınırsız Özel Nitelikler

Bu, HomePress temasını tamamen yeni bir seviyeye taşıyor.

WordPress HomePress Tema Genel Özellikler

ULİSTELEME EKLENTİSİ

uListing, StylemixThemes’in çığır açan yeni bir sınıflandırılmış reklam listeleme eklentisidir. Büyük bir meblağ harcamadan WordPress’te profesyonel bir işletme listeleme sitesi oluşturmak istiyorsanız, uListing tam olarak ihtiyacınız olan şeydir. Ücretsiz eklentimizle birkaç dakika içinde bir listeleme işi oluşturabilirsiniz ve premium bir WordPress temasına bile ihtiyacınız yoktur. uListing eklentisi, eklenti deneyiminizi olabildiğince kolay ve keyifli hale getirmek için Vue.js üzerine özenle ve sevgiyle inşa edilmiştir.

iDX Broker Eklentisi Uyumlu

IDX NEDİR?

HomePress temasının IDX eklentileri ile entegrasyonu vardır. Bu, IDX eklentilerinden birini kurarsanız, işlevselliğini kesintiye uğratmayacağı ve sorunsuz çalışacağı anlamına gelir. Ancak eklentinin yalnızca bileşenlerini kullanabileceksiniz. Yani IDX üzerinden aktaracağınız veriler sadece eklenti seçenekleri ile yönetilebilir ve buna tema seçenekleri uygulanamaz. Bunun nedeni IDX’in temalar için erişilemeyen farklı veritabanıdır.

Tema kurulumu ve kullanımı için IDX eklentilerinin gerekli olmadığını lütfen unutmayın. Onlar isteğe bağlıdır.

Yine de kullanmaya karar verirseniz, eklentiyi özgün tasarımı ve özellikleriyle olduğu gibi kullanacağınızı unutmayın. Ayrıca IDX ücretsiz değildir ve kullanımı aylık abonelik gerektirir.

HAVLAMA! Eklenti Entegrasyonu

YELP: YEMEK, ALIŞVERİŞ, YAKINLARDA HİZMETLER?

Yelp, dünya çapında 135 milyondan fazla restoran ve işletme incelemesine sahiptir. Harika yerel işletmeleri parmaklarınızın ucuna getirir. Yakınınızdaki yeni yiyecekleri, sıcak noktaları, alışveriş mekanlarını ve yerel işletmeleri keşfedin! Seyahatlerinizde veya evinizde. Artı, sipariş teslimatı veya teslim alma.

Yelp hakkında daha fazla bilgi edinin – https://yelp.com

HomePress teması Yelp ile iyi bir şekilde entegre edilmiştir. Sadece gerekli kategoriyi seçin ve işte, seçilen kategorinin yakındaki hizmetleri özellikler sayfasında görünecektir.

Yerinizin yakınında sunulan en iyi hizmetleri asla kaçırmayacaksınız!

İSTATİSTİK ÖNEMLİDİR

Her özellik sayfasının isteğe bağlı bir sayfa istatistikleri görünümü vardır. Bu, mülk sahiplerine ve ajanslara mülk sayfalarında hedef kitle numaralarını görme olanağı verir. Daha fazla kitlenin ilgisini çekecek mükemmel bir emlak sayfası oluşturmak çok yardımcı olabilir. Ayrıca izleyiciler, özellikler sayfasında bu istatistikleri görebilir, bu nedenle istatistikler ne kadar iyi olursa, bu sayfa o kadar fazla izleyici alır. Bu nedenle istatistik önemlidir ve HomePress size en iyisini sunar!

BAŞLAMAK KOLAY

Demoyu beğendiniz mi? Sağlanan örnek içeriği birkaç tıklamayla içe aktarın ve hemen düzenlemeye başlayın.

ELEMENTOR SAYFA OLUŞTURUCU

Elementor Sayfa Oluşturucu, tamamen yeni ve görsel bir şekilde gerçekten duyarlı bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanıyan özel bir araç seti ile birlikte gelir.

HIZLI GÖRÜNÜM

Hızlı Görüntüleme özelliği, müşterilerinizin tek tek ürün sayfasına gidip alışveriş sepetine eklemeden ürün detaylarını görmelerini ve bilgilere erişmelerini sağlayarak ödemeyi daha hızlı hale getirir.

İLETİŞİM FORMLARI

MailChimp ve Contact Form 7 ile gelişmiş iletişim formları oluşturun ve bunları istediğiniz herhangi bir sayfada uygulayın

VİDEO ARKA PLANLARI

Başlığın arka planı olarak çarpıcı videolar yerleştirerek hedef kitlenizi daha da etkileyin.

ÖZEL ÖĞELER

Birkaç önceden tasarlanmış Elementor bileşeni arasından seçim yapın ve sayfalarınızı dakikalar içinde düzenleyin

TİPOGRAFİ SEÇENEKLERİ

Ödün vermeden marka kimliğinize uyacak Google yazı tiplerinden herhangi birini seçin

GOOGLE HARİTALAR, OPENSTREETMAP VE MAPBOX ENTEGRASYONLARI

Web sitenizdeki harita verilerini kontrol etmek ve yönetmek için en iyi seçeneği seçin.

Google Haritalar’ın yanı sıra HomePress, özellik işaretçileri, listeler ve detay sayfası ile haritaları görüntülemeye ve düzenlemeye izin veren ücretsiz bir haritalama kaynağı olan OpenStreetMap entegrasyonunu sağlar. Kullanıcılarınıza OpenStreetMap aracılığıyla mülklere göz atma veya bir seçeneğe daha geçme fırsatı verin – Mapbox.

Mapbox, size ve web sitenizin kullanıcılarına harika bir haritalama ve navigasyon deneyimi sağlayan esnek bir hizmettir. Tasarım araçları ve haritalama kitaplıkları, gereksinimlerinizi karşılayan dinamik ve özelleştirilmiş haritalar oluşturacaktır.

Tüm arama sayfalarında size yakınlıklarına göre kilometre veya mil olarak mülk arayın

COĞRAFİ OTOMATİK TAMAMLAMA SEÇENEKLERİ

Belirli bir ülkeye isteğe bağlı olarak açılan sonuçlarla coğrafi konumlar için otomatik tamamlamayı kontrol edin

WordPress HomePress Tema BENZER ÖZELLİKLER

Görüntülediklerine benzer özellikler göstererek ziyaretçileri sitenizde tutun

YAKIN YERLER

Yelp tarafından desteklenen etraflarında ne olduğunu göstererek mülk bilgilerini daha eksiksiz hale getirin

 

WordPress HomePress Tema

mülk özellikleri

LİSTELEME ŞABLONLARI SEÇİMİ

10’dan fazla farklı liste şablonu arasından seçim yapın ve bunları tam genişlikte listeler veya ızgaralar olarak düzenleyin.

MÜLK ŞABLONLARI

Ziyaretçilerinizin tekliflerinize erişmesine ve temsilcinizle kolayca iletişim kurmasına olanak tanıyan 5+ tek liste düzeni arasından seçim yapın

MÜLK AYARLARI

Beklediğiniz tüm özelliklere sahip mülk listeleri oluşturun: alan boyutu, fiyat aralığı, olanaklar ve daha fazlası

Boyut ve fiyat aralığı gibi çeşitli arama kriterleri belirlemelerine izin vererek ziyaretçilerinizin doğru mülkü bulmalarına yardımcı olun

GÜÇLÜ FİLTRELER

Gelişmiş filtrelerimiz, müşterilerinizin arama sonuçlarında ince ayar yapmalarına ve en önemli ayrıntılara odaklanmalarına olanak tanır.

Ziyaretçilerinizin beğendikleri veya ziyaret etmek için rezervasyon yapmak istedikleri mülkleri favorilerine almalarına izin vererek düzenli kalmalarına yardımcı olun.

MORTGAGE HESAPLAYICI

Kullanımı kolay Mortgage Calculator widget’ımızla mülkler için ipotek ödemelerini hızla hesaplayın

MÜLK İSTATİSTİKLERİ

Sağlanan grafik düzenlerinden birini kullanarak mülk sayfası görünümlerinizin istatistiklerini görüntüleyin

360° SANAL TUR

Mülkleriniz için etkileşimli sanal turlar ve simülasyonlar oluşturun ve gerçek hayattaki bir görüntülemeden önce mümkün olduğunca çok şey gösterin

ÖZELLİKLERİ KARŞILAŞTIR

Kullanıcılarınızın özelliklerine ve parametrelerine göre farklı mülkleri karşılaştırmasına izin verin

Oluşturması kolay, bakması güzel ve gezinmesi kolay resim galerileriyle mülklerinizi tanıtın

Üyelik Özellikleri

ÖDEME AĞ GEÇİTLERİ ENTEGRASYONU

PayPal ile ödeme alın, Stripe – tema, popüler ödeme çözümlerini tamamen destekler.

PAYPAL ENTEGRASYONU

Hesabınıza bağlanın (sadece birkaç tıklama ile) ve sorunsuz bir şekilde para almaya hazırsınız.

ŞERİT ENTEGRASYONU

Stripe ile ödemeleri kabul etmeye başlayın ve kredi ve banka kartlarını profesyonelce işlemeye başlayın.

değişiklik günlüğü

Önemli: Satın almadan önce lütfen demoyu kontrol ettiğinizden ve tema özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak için tüm soruları sorduğunuzdan emin olun (tüm satış öncesi sorular için yorum panosunu kullanabilirsiniz). Yanlışlıkla veya mevcut olmayan özellikler için yapılan satın almaların iadesi yapılamaz.

Lisans kısıtlamaları nedeniyle bazı fotoğraf ve resimlerin Demo İçe Aktarma’ya dahil edilmediğini lütfen unutmayın!

Lütfen Themeforest üzerinden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu şablonla ilgili sorunlarla karşılaşırsanız, bize bir e-posta göndermeniz yeterlidir. Ayrıca bu şablonu ekstra bir ücret karşılığında özelleştirebiliriz.

WordPress HomePress Tema İncelemesi: Hızlı Genel Bakış

Emlakçıların ve emlakçıların ne kadar meşgul olduğunu biliyoruz ve sizin de biraz aceleniz varsa, işte size hızlı bir genel bakış! Kişiye özel düzenler, yoğun özelleştirme seçenekleri ve en önemlisi müşteriye ilk yaklaşım istiyorsanız, HomePress yeni Emlak WordPress web siteniz için mükemmel bir seçim olabilir .

Web sitesi, kullanıcıların web sitesi deneyimini sorunsuz ve etkileşimli hale getirmeleri için birçok gelişmiş araçla birlikte temiz bir tasarıma sahiptir. Tema , kullanıcıların tam olarak aradıkları mülk listesini bulmalarına yardımcı olan Gelişmiş arama işlevine sahiptir. Sınırsız arama alanı, otomatik tamamlama araması ve yarıçap aramaları, arama kolaylığı ile ilgili başlıca işlevlerdir.

Düzen ayrıca ipotek hesaplayıcısı , mülkleri favoriler sayfasında kaydetme seçeneği, listeleme karşılaştırma seçeneği, sayfa istatistikleri, mülklerin 360 ° sanal turu ve tabii ki tema %100 Duyarlı. Ana sayfa için 10’dan fazla farklı düzen , tek sayfalar için 8 farklı ve benzersiz düzen ve envanter sayfası için 10’dan fazla sayfa düzeni elde edersiniz . Pek çok önceden tasarlanmış seçenekle, bir web sitesi yapmak kolay bir yol haline gelir.

Real Estate WordPress Theme

Real Estate WordPress Theme

Real Estate WordPress Theme

Real Estate WordPress Theme

Real Estate WordPress Theme

Real Estate WordPress Theme

Real Estate WordPress Theme

Real Estate WordPress Theme

Real Estate WordPress Theme

Real Estate WordPress Theme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir