WordPress Jannah Teması

Wordpress Jannah Teması

wordpress temaci

Jannah  , Themeforest dergisinden yeni duyarlı tasarımlar, harika yeni özellikler ve eksiksiz tek tıklamayla web sitesi demolarıyla kaplı İçerik Pazarlamasına sahip yeni bir WordPress temasıdır. Ana fonksiyonlar:

Günümüzün Modern Cihazlarına Duyarlı. Elbette Jannah, yalnızca günümüzün tüm modern cihazlarına uyum sağlamakla kalmayıp, kaydırılabilir içerik için en güncel mobil cihazlara da yanıt veren tamamen duyarlı bir tasarıma sahiptir. Ayrıca, içeriğinizi tüketirken mümkün olan en iyi, en kusursuz deneyime sahip olmalarını sağlamak için kullanıcının cihazına uyum sağlayan akıllı menü özellikleriyle sizin için düşünüyor gibi görünüyor.

AMP. Accelerated Mobile Pages (AMP) Projesi ile tamamen uyumludur, bu nedenle içeriğiniz mobil için optimize edilmiş içeriktir ve her yerde HIZLI yüklenir.

SEO Optimize Edildi. Jannah, daha uzun makalelerden snippet görünümlerini desteklemek için Makaleler ve İncelemeler Şeması ile SEO söz konusu olduğunda da mallara sahiptir. Google ve BING Arama’dan daha fazla ziyaretçi alabilmeniz için süper popüler Yoast Eklentisi için tam destek ve ayrıca Arama motorlarının belirli HTML öğelerinden sıralama sinyallerini alabilmesi için HTML SEO desteği ve eklentiler için SEO Zengin Snippet desteği ile optimize edilmiştir Yorumlar, Derecelendirmeler ve Fotoğraflar gibi.

bbBasın Entegrasyonu. WordPress’in yaratıcıları tarafından WordPress için sektördeki en iyi uygulama forum yazılımı. Bu, WP sitenizin içinde kolayca tartışma forumları kurabileceğinizden emin olabileceğiniz anlamına gelir. Ortamı kolay, hızlı ve temizdir ve tek bir merkezi hesaptan yönetilir ve Tek Tıkla yükleme özelliğine sahiptir.

Ön Derili Demolar. Koyu gidin veya Açık ve kabarık tutun – Jannah, Açık, Koyu ve kaplamalar arasındaki her şeyi hazır, güncellemesi kolay Kaplamalarla kapladı.

Neredeyse 1.000 Yazı Tipi Seçeneği. Jannah’da bulunan 800’den fazla Google Yazı Tipi ve +150 FontFace.me yazı tipiyle, size uygun olanı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.Güncellenecek veya yüklenecek bir şey yok, her şey kaputun altında.

GIF Desteği. Günümüzde büyük viral sitelerin başarısının temelinde, GIF’ler tüketici içeriğinde büyük bir rol oynamaktadır ve onu yerel olarak destekleyebilmeniz gerekir, herhangi bir karışıklık, uzantı veya eklenti gerekmez.Jannah, mükemmel bir son kullanıcı için GIF resimlerini yerel olarak destekler tecrübe etmek.

Ajax Mega Menüler. Gerçekten sıcak bir menü, tonlarca birinci sınıf içerikle dolu büyük bir sitenin anahtarıdır. İyi bir menü, kullanıcıları etrafta dolaşmaya, diğer sayfalara bakmaya ve her zaman nerede olduklarını bildiklerini hissetmeye ikna etmelidir. Ajax destekli mega menülerimizle, kesinlikle aşacağından emin olan dinamik bir heyecan verici menü seçenekleri yelpazesi ile çevrilmemiş taş bırakmaz. Beklentileriniz.

Wordpress Jannah Teması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir