WordPress Massive Dynamic Tema

WordPress Massive Dynamic Tema

wordpress temaci

WordPress Massive Dynamic Tema, WordPress’teki en gelişmiş canlı web sitesi oluşturucu ile birlikte gelir. En yeni web teknolojilerini, keyifli UX’i ve en güzel tasarım trendlerini içerir.Massive Builder , öğeleri basitçe sürükleyip bırakmak, stilleri seçmek ve sonucu anında WordPress Massive Dynamic Tema görmek için bir platform sağlar… Kelimenin tam anlamıyla dakikalar içinde tam bir web sitesi oluşturabilirsiniz!

ANA ÖZELLİKLERE GENEL BAKIŞ

 • Live Website Builder – web sitenizi ve her şeyle tek bir yerde için güçlü bir platform. Massive Builder, ister web ninjası, ister WordPress’e yeni başlayan biri olun, herkes için zengin bir kullanıcı deneyimi sağlar, herhangi bir web sitesini hızlı bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olur.
 • Sınırsız Düzen – 20 farklı düzene sahip bir web sitesi oluşturmak isteseniz bile, bunu birkaç tıklamayla yapabilirsiniz.
 • Özelleştirilebilir Başlık Düzeni – sürükle ve bırak ile logonun, navigasyonun ve simgelerin konumunu ve boyutunu değiştirin. Ayrıca hareket et, hareket etme ve sonra görün olmak üzere 3 farklı kaydırma davranışı belirleyebilirsiniz.
 • Fantastik Başlık Stilleri – benzersiz bir web sitesi oluşturmak için farklı seçeneklere sahip 15 farklı başlık stilinden birini seçin.
 • Benzersiz Kısa Kodlar – 70’den fazla benzersiz kısa koda erişime sahip olmak, herhangi bir web sitesi için Massive Dynamic’i kullanabileceğiniz anlamına gelir. Sayfada kısa kodu sürükleyip bırakın, üzerlerine çift tıklayın ve istediğiniz ayarları seçin, kaydet’e basın ve güzel bir bölüm daha hazır! Ayrıca birçok kısa kodun farklı web sitelerinin tasarımına uyması için farklı stilleri vardır.
 • WooCommerce Ready – güzel çevrimiçi mağazanızı başlatın ve ürününüzü profesyonel bir mağazada satın.
 • Bildirim Merkezi – İlk kez ve sadece Massive Dynamic’te akıllı telefonun bildirim merkezi web’e geldi. Alışveriş sepeti, arama, en yeni portföy projeleri ve en son blog gönderileri modern ve temiz bir tasarımda bir araya.
 • Canlı Portföy Yeniden Boyutlandırma – bir projeyi ön plana çıkarmak zor değil. Massive Builder’da portföy bölümünü açtığınızda, tek tıklamayla her portföy küçük resmi için doğru boyutu seçebilirsiniz.
 • Demolar, demolar ve demolar – web sitenizi sıfırdan oluşturmaya başlamak istemezsiniz değil mi? Yalnızca 3 tıklama ile 40’tan fazla önceden hazırlanmış web sitesini barındırıcınıza aktarabilirsiniz. Zaman kazanıldı, teslim tarihleri ​​​​bir araya geldi ve gününüz harikaydı! Her demo web sitesini farklı meslekler ve konular için gerçek bir web sitesi gibi oluşturduk.
 • Beş Yıldızlı Destek Ekibi – iyi puanlarımızın çoğu mükemmel destek hizmetimizden geliyor. Destek ekibimiz, size ve sitenize önem verdiğimiz için tüm soruları kendi sorumuz gibi yanıtlayacaktır. Sorularınızı 24 saatten kısa sürede yanıtlıyoruz. Ayrıca, yeni özellikler için müşterilerin geri bildirimlerini memnuniyetle karşılıyoruz.

 

DİĞER ÖZELLİKLER

 • Daha fazla $ 93 gibi Visual Composer gibi dahil eklentileri değerinde, Devrim Slider, Usta kaymak ve Git Fiyatlandırma
 • Menünüzde arka plan resimlerini ve simge yazı tiplerini kullanma seçeneği sunan Özel MegaMenu
 • Duyarlı ve Retina hazır
 • +1300 benzersiz simge yazı tipi
 • +700 google yazı tipine ek olarak h1-h6, paragraflar ve bağlantılar için gelişmiş tipografi seçenekleri
 • Massive Dynamic’in kurulumunu ve kullanımını adım adım açıklayan harika Video eğitimleri
 • Temanızı ve eklentilerinizi güncel tutmanıza yardımcı olan Otomatik Güncelleme özelliği
 • Yazarken sonucu görüntüleyen profesyonel Ajax araması
 • Bölüm video arka planı
 • Her benzersiz kısa kod için harika CSS3 animasyonları
 • Harika PixFlow Kaydırıcısı
 • Standart, alıntı, video, galeri ve ses dahil 5 farklı blog yazısı formatı
 • 3 önceden hazırlanmış portföy detay düzeni artı özel düzenler oluşturma işlevi
 • Herhangi bir sayfadaki menü öğeleri için tek sayfa paralaks özelliği
 • HTML5 ve CSS3 ile oluşturun
 • SEO için optimize edilmiş
 • Chrome, Firefox, Safari, Edge, IE 11 ve 10’un en son sürümleriyle uyumlu
 • Sol, sağ ve çift kenar çubuğu
 • Önyükleme sütunu desteği
 • Temel çocuk teması dahil
 • Web sitesi oluşturucu ve eleman tasarımında olağanüstü kullanıcı deneyimi
 • Sütun sayısı, tasarım seçenekleri, farklı stiller ve açma/kapama seçeneği dahil olmak üzere gelişmiş altbilgi seçenekleri
 • instagram widget’ı, abone ol widget’ı ve daha fazlasını içeren 8 güzel özel widget

WordPress Massive Dynamic Tema

WordPress Massive Dynamic Tema Genel Bakışım

Massive Dynamic, her tür web sitesi oluşturmak için kullanılabilecek güçlü bir çok amaçlı WordPress temasıdır ve hatta WooCommerce ile uyumludur . Ancak, tema oldukça az olduğu için bu yazıda size tüm Massive Dynamic’in neler yapabileceğini göstereceğim.

Bugünkü inceleme, Massive Dynamic’in sayfa oluşturucu ve WooCommerce yeteneklerinin yanı sıra bu temayı gerçek bir güç merkezi yapan diğer özelliklere odaklanacak.

Devasa Dinamik Hızlı Bilgiler

Massive Dynamic, ThemeForest’ta bir Power Elite Yazar olan Pixflow tarafından geliştirildi ve bakımı yapıldı. 14.000’den fazla satışa ve ortalama 4.5 yıldız derecesine sahiptir.

Bu temayı satın aldığınızda, sitenizi hemen tasarlamanıza yardımcı olacak 66 hazır demo ve 70’den fazla önceden oluşturulmuş bölümün yanı sıra ekstra ücret ödemeden 130 $ değerinde uzantıya erişeceksiniz.

Devasa Dinamik Ana Özellikler

Massive Dynamic, sitenizi oluşturmayı kolaylaştıran çok yönlü bir temadır. Sayfayı yenilemek zorunda kalmadan değişiklikleri yaparken görmenizi mümkün kılan benzersiz bir ön uç sayfa oluşturucuya sahiptir.

Bu tema sayesinde, her değişiklik, ince ayar ve stil seçeneği basit bir sürükle ve bırak ile yapılandırılabildiği veya seçenek kaydırıcısını ayarlayabildiği için kodlama konusunda endişelenmenize gerek yok. Massive Dynamic’in temel özelliklerine bir göz atalım

Sayfa Oluşturucu

Massive Dynamic, Massive Builder adlı kendi sayfa oluşturucusu ile birlikte gelir. Bu oluşturucu ile ön uç düzenleme deneyimine sahip olursunuz. Yaptığınız tüm değişiklikler anında görünür, böylece sayfanızı yeniden yüklemeniz veya bir önizleme açmanız gerekmez.

Satırlar, sütunlar, metin, resimler, düğmeler ve daha fazlası gibi farklı öğeler ekleyebilirsiniz. Öğeyi sayfanızda görünmesini istediğiniz yere sürükledikten sonra metni değiştirebilir, kendi içeriğinizi ekleyebilir ve öğeye beğeninize göre stil verebilirsiniz.

Bina Bölümleri

Ayrıca önceden oluşturulmuş bölümler ekleyebilir ve ardından boşluk, arka plan rengi veya görüntü gibi ayarlarda ince ayar yapabilir, metni değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Massive Dynamic, tasarım sürecini hızlandırmanıza yardımcı olan 70’den fazla hazır bölümle birlikte gelir. Önceden tasarlanmış referans bölümü, haber bülteni bölümü, başlıklar ve daha fazlasını kolayca ekleyebilirsiniz.

Demo İçeriği

66’dan fazla önceden hazırlanmış demo ile, ihtiyaçlarınıza uygun bir demo bulacağınızdan ve birkaç dakika içinde eksiksiz bir web sitesine sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz. Bir restoran, işletme, ajans, portföy, çevrimiçi mağaza ve çok daha fazlası için demolar bulacaksınız.

İstediğiniz demoyu içe aktardıktan sonra, içeriği düzenlemeye ve tek tek sayfaları şekillendirmeye devam edebilirsiniz.

WooCommerce Entegrasyonu

Massive Dynamic, WooCommerce ile bütünleşir. Birkaç çevrimiçi mağaza şablonu seçeneğiniz vardır ve ayrıca kategori ve ödeme sayfaları oluşturup özelleştirebilirsiniz.

Çevrimiçi mağaza özellikleri açısından, müşterileriniz bir ürün görselinin üzerine geldiklerinde hemen sepete bir ürün. Tema ayrıca ana mağaza sayfasındaki ürünleri ve kategorileri karıştırma ve eşleştirme özelliğini de destekler.

Dahası, Massive Dynamic, Gizlilik Politikası sayfanıza bağlanmanıza ve alıcıların Şartlar ve Koşullarınızı kabul etmesine olanak tanıyan bir onay kutusu eklemenize olanak tanır. Bu özellik, GDPR uyumlu olması gereken herkes için gerçekten uygundur.

WordPress Massive Dynamic Tema Diğer Önemli Özellikler

Yukarıdaki özelliklerin yanı sıra Massive Dynamic, birkaç ek özellik sunar.

Sorumlu tasarım

Massive Dynamic tamamen, yani ziyaretçileriniz hangi cihazı kullanırsa kullansın, web siteniz harika.

Özel Tema Seçenekleri

Özelleştirme söz konusu olduğunda, Massive Dynamic size sitenizin görsel görünümü üzerinde tam kontrol sağlar. Tema, sitenizin görünümünü şekillendirmek için birçok seçeneğe sahip tescilli bir canlı özelleştirici kullanır. Kendi logonuzu yükleyebilir, arka planı değiştirebilir, renkleri, yazı tiplerini ve çok daha fazlasını özelleştirebilirsiniz.

Massive Dynamic ayrıca 1300’den fazla simge içerir, böylece bunları sitenizdeki herhangi bir bölüme veya öğeye kolayca ekleyebilirsiniz ve her bir öğenin ek ayarları da vardır.

Üstbilgi ve Altbilgi Düzenleri

Çoğu tema, üst bilgi veya alt bilgi görüntüleme biçiminizi düzenlemenize ve özelleştirmenize izin vermez. Massive Dynamic, yalnızca üstbilgilerinizin ve altbilgilerinizin düzenini değil, aynı zamanda konumu, genişliği ve gezinme öğelerinin görüntülenme şeklini de değiştirme olanağı sunduğundan farklıdır.

Animasyonlar ekleyebilir, yapışkan bir başlık veya yapışkan olmayan bir başlık arasında seçim yapabilir, kullanıcılar kaydırmaya başladıktan sonra görünmesini sağlayabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Altbilgi seçenekleri, benzer ayarların yanı sıra başa dön düğmesi ekleme ve paralaks efektini etkinleştirme olanağı sunar.

Hızlı Yükleme için Optimize Edildi

Son olarak, tema kutudan çıkar çıkmaz hızlı yüklenecek şekilde oluşturuldu. Ancak, sitenizin performansını artırmanıza yardımcı olabilecek birkaç ayar da içerir. Örneğin, Massive Dynamic, aşamalı görüntü yükleme ile donatılmış olarak gelir; bu, tam boyutlu görüntülerin yalnızca bir ziyaretçi o görüntüye kaydırdığında yüklenmesi anlamına gelir.

Ek olarak, Massive Dynamic, genellikle yavaş yükleme sürelerinin ana suçlularından biri olan işleme engelleyici kaynaklar içermez.

fiyatlandırma

Massive Dynamic , yalnızca ThemeForest’ta 39 $ karşılığında mevcuttur ve 6 aylık destek ve gelecekteki güncellemeleri içerir.

Son düşünceler

Gördüğünüz gibi, Massive Dynamic’in sunabileceği çok şey var. İster bir işletme web sitesi ister çevrimiçi bir mağaza kurun , ihtiyacınız olan tüm özellikleri bu temada bulacaksınız. Kullanımı kolay bir sayfa oluşturucu, çok sayıda hazır demo ve bölüm ve tüm özelleştirme seçenekleriyle birlikte Massive Dynamic, kesinlikle 20 19-2020 için en iyi 10 WordPress temasında yer almalı ve kesinlikle denemeye değer.

Devasa Dinamik Tema İncelemesi: WordPress’in Geleceği mi?

Massive Dynamic, ThemeForest pazarında yakın zamanda piyasaya sürülen yepyeni bir WordPress temasıdır. Bu günlerde kesinlikle WordPress teması sıkıntısı yok, bu nedenle Massive Dynamic’i rekabetten ayırmak için bu tema, yaratıcıları tarafından WordPress’in Geleceği olarak pazarlanıyor.

13 yıldır var olan ve şu anda tüm web sitelerinin yaklaşık %25’ine güç sağlayan bir çevrimiçi yayın aracı olan WordPress’in geleceği olduğunu iddia etmek cesur bir ifadedir. Özellikle sadece 59 $ karşılığında alabileceğiniz bir tema için. Ancak, Massive Dynamic kesinlikle özelliklerle dolu ilginç bir WordPress temasına benziyor.

Bunu akılda tutarak, bu yeni ürünün Massive Dynamic tema incelememizde neler sunabileceğini keşfedelim. Bu incelemenin sonunda, bu tema hakkında ihtiyacınız olan her şeyi öğreneceksiniz. Bu, bir sonraki WordPress projeniz için en iyi araç olup olmadığına karar vermenize yardımcı olacaktır.

WordPress Massive Dynamic Tema Kim Seçmeli?

Devasa Dinamik WordPress Teması İncelemesi

Massive Dynamic çok amaçlı bir WordPress teması olduğundan, tüm insanlar için her şey olmayı amaçlar. Bazen herkese aynı anda hitap etmeye çalışmak riskli bir hırs olabilir. Bununla birlikte, WordPress şablonu en çok satanlar listelerinde yer alan çok amaçlı temalarla, bu yaklaşım bu alanda iyi çalışabilir gibi görünüyor.

Yakında göreceğimiz gibi, bu tema çok sayıda demo ile birlikte geliyor. Bu önceden oluşturulmuş web sitesi şablonları, çok çeşitli kullanımları kapsar ve yalnızca birkaç tıklamayla WordPress sitenize uygulanabilir. Demoların hiçbiri hedeflerinizle uyuşmuyorsa, entegre sayfa oluşturucu aracını kullanarak kendinizinkini oluşturabilirsiniz – tüm bunları herhangi bir kodu düzenlemenize, herhangi bir HTML ile uğraşmanıza veya bir CSS satırını kendiniz özelleştirmenize gerek kalmadan.

Bu nedenle, ne tür bir web sitesi kurmayı planlıyor olursanız olun, Massive Dynamic sizin için oluşturuldu – tek kısıtlama aynı zamanda WordPress kullanıyor olmanız gerektiğidir!

Devasa Dinamik WordPress Tema Özellikleri

Massive Dynamic, WordPress tema alanında bir oyun değiştirici olarak pazarlanmaktadır. WordPress’e daha önce mümkün olmayan yeni özellikler getirdiğini iddia ediyor. Durumun gerçekten böyle olup olmadığını görmek için bu özellikleri daha ayrıntılı inceleyerek bu Massive Dynamic tema incelemesine başlayalım.

Devasa Demo Kitaplığı

Devasa Dinamik İnceleme Demoları 01

Bu temayı kullanırken gözünüze çarpan ilk şey, aralarından seçim yapabileceğiniz devasa demo kütüphanesidir. Bu demolar, yalnızca birkaç adımda kendi WordPress sitenize hızlı bir şekilde aktarabileceğiniz eksiksiz web siteleridir. Bu demolar, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok çeşitli kategorileri kapsar:

 • İşletme
 • Bloglama
 • Yaratıcı
 • portföy
 • Mağaza
 • Kişiye özel

Ayrıca aralarından seçim yapabileceğiniz sağlıklı bir çeşitli demolar var. Buna ek olarak, demolar düzenlerine göre de kategorize edilebilir. Bu düzen kategorileri bir sayfa, yan menü, kutulu ve tam genişlik seçeneklerini içerir. Ardından, bu sınıflandırmaların her birinde, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok başka kombinasyon vardır. Tüm bunlar, web sitenizi kurarken size birçok seçenek sunarak Massive Dynamic’i gerçekten çok amaçlı bir tema haline getirmenize yardımcı olur.

Devasa Dinamik İnceleme Demoları 02

Demolardan herhangi birini WordPress web sitenize uygulamak Massive Dynamic ile çok kolaydır. WordPress panonuzdaki mevcut seçeneklere göz atın, ardından bir karar verdikten sonra demonun hangi öğelerini içe aktarmak istediğinizi seçin. Her şeyi bir araya getirmek için birden fazla demoyu da içe aktarabilirsiniz.

Devasa Dinamik İnceleme Şablonları

Genel olarak, Massive Dynamic’in demoları, WordPress ile oluşturmak isteyebileceğiniz çoğu web sitesi türünü kapsamalıdır. Demo içeriğini içe aktardıktan sonra, kendi içeriğinizi ekleyebilir veya daha yaratıcı olabilir ve Massive Builder aracını çalıştırabilirsiniz.

Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucu Araçları

Devasa Dinamik İnceleme Devasa Yapıcı

Her iyi çok amaçlı WordPress teması, bugünlerde bir sayfa oluşturma aracına sahiptir ve Massive Dynamic bir istisna değildir. Kolay yoldan gitmek ve son derece popüler Visual Composer sayfa oluşturucu eklentisine güvenmek ve bu görevi “yapılacaklar” listesinden kontrol etmek yerine, PixFlow ekibi Massive Dynamic için kendi sayfa oluşturma aracını oluşturmaya karar verdi.

Devasa Dinamik İnceleme Oluşturucu

Bu ısmarlama araç, Massive Builder biçiminde gelir. Bu, gönderileriniz, sayfalarınız ve diğer web sitesi içeriğiniz için özel tasarımlar oluşturmayı mümkün olduğunca kolaylaştırmayı amaçlayan bir ön uç, sürükle ve bırak WordPress sayfa oluşturma aracıdır.

Devasa Dinamik İnceleme Devasa Oluşturucu Kullanıcı Arayüzü

Massive Builder, WordPress için bir ön uç, sürükle ve bırak sayfa oluşturucu. Arayüzü sunmaya yönelik oldukça benzersiz bir yaklaşıma sahiptir. Oluşturucuyu etkinleştirdikten sonra, ekran ön uç görünümüne. Geçerek size bir dizi kontrolle birlikte içeriğinizin veya canlı bir önizlemesini sunar.

Devasa Dinamik İnceleme Devasa Oluşturucu Nokta Değil

Görünüşüne rağmen, Massive Builder arayüzü bir öğeye tıklamanıza ve onu düzenlemeye başlamanıza izin vermez. Örneğin, sayfanızdaki herhangi bir metni düzenlemek istiyorsanız, önce öğeye tıklamanız gerekir. Ardından uygun simgeyi ve ardından içeriğinizi bir pencereye. Veya ayarlar pencerelerini hemen açmak için çift.

Devasa Dinamik İnceleme Devasa Oluşturucu Metni

Tam olarak oraya ulaşamasa da, bu yaklaşım veya WordPress’in kullanımını daha da. Kolaylaştıracak ön uç, işaretle veya tıkla düzenleyicisine daha yakındır. Bununla birlikte, Massive Builder doğru yönde birkaç adım attı.

Büyük Dinamik İnceleme Ayarları

Oluşturucu arayüzünün kenar çubuğu paneli aracılığıyla web sitenizin birçok yönünü de özelleştirebilirsiniz. Buna tipografi ayarları, menü konumu, renk seçenekleri ve çok daha fazlası dahildir. Oluşturucu arayüzünün geri veya kalanı gibi, değişiklikleri yaparken canlı. Bir önizleme alırsınız veya özelleştirme sürecini önemli ölçüde hızlandırırsınız.

Massive Dynamic’in yoğun çok amaçlı WordPress tema kategorisinde veya rekabet edebilmesini sağlamak. İçin geliştiricilerin ayrıca premium Visual Composer eklentisini veya dahil etmeye karar verdiğini belirtmekte fayda var. Bu, kendi veya WordPress web sitenizi tasarlama konusunda. Size daha da büyük sayfa veya olanakları sunar.

Devasa Dinamik Öğeler

Devasa Dinamik İnceleme Öğeleri

WordPress web siteniz için gönderiler, sayfalar veya diğer içerikler oluştururken. Massive Dynamic, kullanmanız için geniş veya bir öğe kitaplığı sağlar. Bu öğeler, web sitenize her biri içeriğinize kolayca veya çok çeşitli kullanışlı özellikler için.

Devasa Dinamik İnceleme Metni Öğeleri

Bu öğelerden bazıları, içeriğinizin sunumunu veya için basit öğelerdir. Öte yandan, fiyatlandırma tablosu oluşturucu gibi bazı öğeler, aksi takdirde veya zorunda kalabileceğiniz eklentileri için.

Çevrimiçi Portföy Oluşturucu

Devasa Dinamik İnceleme Portföyü Tam Genişlik

Yeni WordPress web sitenizin çalışmalarınızı ve diğer projelerinizi sergilemek için bir portföy içermesini istiyorsanız. Massive Dynamic sizi hayal veya kırıklığına uğratmayacaktır.

Devasa Dinamik İnceleme Portföyü Kenar Çubuğu

Aralarından seçim veya çeşitli portföy web sitesi demoları olsa da, web siteniz için hangi demoyu. Seçerseniz seçin, çalışmanızı çevrimiçi yayınlamak için portföy veya yine de kullanabilirsiniz.

Devasa Dinamik İnceleme Portföyü Tek

Bu portföy şablonları, çeşitli stil ve tasarımlara sahiptir. Aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla portföy genel bakış düzeni vardır. Ardından, bireysel portföy öğesi sayfaları için çeşitli şablonlar. Ayrıca, ziyaretçilerinizin projeleriniz arasında gezinmelerini kolaylaştıran bir atlıkarınca seçeneği de bulacaksınız.

Tam E-ticaret Desteği

Devasa Dinamik İnceleme E-ticareti

WordPress ile bir çevrimiçi mağaza oluşturmak istiyorsanız, Massive Dynamic teması. Uygun bir e-ticaret eklentisi ile birleştirildiğinde – ihtiyacınız olan her şeyi size sağlar. Tema paketine dahil olan WooCommerce eklentisini etkinleştirerek, ürün listeleri oluşturmaya ve ziyaretçilerinize. Bu ürünleri alışveriş sepetlerine ekleme ve çevrimiçi satın alma fırsatı vermeye başlayabilirsiniz.

Devasa Dinamik İnceleme Mağazası Demoları

Massive Dynamic, WordPress ile bir e-ticaret web sitesi oluşturmanıza yardımcı olmaya. Bir dizi demo sağlamanın yanı sıra, diğer web sitesi demolarından herhangi birini. Kullanırken ürünleri çevrimiçi olarak satmak için eksiksiz bir şablon yelpazesi içerir.

Bu e-ticaret şablonları, ürün listeleme sayfalarını, tek tek ürün sayfalarını ve mağazanızın. İhtiyaç duyacağı tüm alışveriş sepeti, ödeme ve müşteri hesabı sayfalarını kapsar. Elbette, Massive Builder aracıyla ihtiyaçlarınızı daha doğru. Bir şekilde karşılamalarını sağlamak için tüm bu şablonları özelleştirebilirsiniz.

WordPress Massive Dynamic Tema Premium Üçüncü Taraf Eklentileri Paketi

WordPress ile projeniz için mükemmel bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız. Bu yazılım için mevcut olan çok sayıda üçüncü taraf eklentisinden yararlanmanız gerekecektir. Massive Dynamic, ihtiyaçlarınız için en iyi eklentileri bulma zahmetinden. Kurtulmanıza yardımcı olmak için bir avuç ücretsiz ve ticari WordPress eklentisi ile birlikte gelir.

Bu tema paketinde bulacağınız araçlar arasında Visual Composer sayfa oluşturucu eklentisi. Go Fiyatlandırma ürün karşılaştırma tablosu oluşturucu aracı ve Revolution Slider ve Master Slider şeklinde. İki premium slayt gösterisi oluşturucu eklentisi.

Bu eklentilerden bazıları, hareketli kaydırıcılar ve video slayt gösterileri gibi Massive Dynamic demolarına öğeler eklemek. İçin kullanılırken, diğerleri başarılı bir web sitesi oluşturmaya gelince hayatınızı kolaylaştırmak için oradadır. Toplamda, bu ticari eklentilerin değeri, bunları ayrı olarak satın alırsanız 93 $ olur. Bu, bu temanın fiyatının çok üzerindedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir