WordPress Okul Teması

wordpress temaci

WordPress Okul Teması  – Okul, Kolej, Üniversite ve herhangi bir Eğitim kurumu için modern ve güzel bir WordPress Teması. WordPress Okul Teması indir özellikleri arasında dersler ve sınavlar içeren çevrimiçi kurslar, çevrimiçi sınıflar. Kurs listesi, öğretmen profili, öğrenci profili, ders ve sınav yönetimi, birden fazla ödeme yöntemiyle. Çevrimiçi veya çevrimdışı kurs satışı, öğrenci yönetimi ve diğer seçenekler bulunur.

Ayrıca, bu yepyeni WordPress Okul Teması indir ,  herhangi bir eğitim kurumu web sitesi için mükemmel bir uyum sağlayacak daha iyi bir UI/UX tasarımı ile geliştirilmiştir  . Ek olarak, WordPress kullanırken kullanıcılar için farklılıkları azaltmak amacıyla. ThemeMove geliştiricileri, kurulumu ve özelleştirmesi kolay temayı yarattı. Kodlama veya programlama konusunda herhangi bir bilgiye ihtiyacınız yok. Sadece tek tıkla kurulumla, tüm demo içerikler beklentilerinizin ötesinde web sitenize aktarılacaktır. Bu nedenle, Visual Composer premium eklentisi ile içeriği düzenlemek. İsteğinize göre herhangi bir öğeyi sürükleyip bırakmak için tüm yetkiler sizin elinizde.

Ayrıca, Ivy School WordPress Teması tamamen duyarlı ve retinaya hazır olarak oluşturulmuştur. Mega menü, üst bilgi, alt bilgi, resimler, metin kutuları ve düzenlerden her bölüm… her tür akıllı cihaza son derece uyacak şekilde dikkatlice kodlanmıştır.

Bir Okul Teması İçin Birden Fazla Özellik – İhtiyacınız Olan Her Şey

Tek Tıkla Kurulum.  Ivy School Theme, Okul, Üniversite, Akademi ve herhangi bir Eğitim Kurumu için bir WordPress web sitesi için tam içerik ve görüntü uydurma ile önceden hazırlanmış 4 harika demo içerir. Satın aldıktan sonra, tüm demo ana sayfa ve alt sayfa içeriği ve görselleri tek tıklamayla web sitenizde hazır olacaktır. Ardından, demo içindeki eğitici içerik ve özelliklere sahip güzel resimler, doğrudan üniversitenizin web sitesine gidin. Bu senin için gerçekten kolay mı?

Elementor veya WPBakery Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucu ile Özelleştirmesi Kolay. Demonuzu seçip web sitenize aktardıktan sonra, kendi web sitenizi oluşturmak için içeriği değiştirmek tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir kodlama veya programlama bilgisine gerek yok. Özellikle Ivy School Theme, #1 Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucu – WP Bakery (Görsel Besteci) içerir. Bir Elementor hayranıysanız, tema Elementor ile de uyumludur. Bu nedenle, web sitesinin herhangi bir içeriğini kolayca düzenleyebilir veya özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, önceden hazırlanmış yarışma ve görsellere dayanarak, işletmenize göre görselleri ve kelimeleri değiştirmeniz yeterlidir. Diğer görevleri yaparken size çok zaman ve emek kazandıracaktır.

Tüm Cihazlar için Eşsiz ve Güzel Tasarım. Üniversite WordPress temasının Mega Menü, Üstbilgi, Altbilgi, İçerik Kutuları ve Görsellerden oluşan. Tüm öğeleri, her tür akıllı cihaza uyacak şekilde geliştirilmiş ve kodlanmıştır. Ayrıca Slider Revolution eklentisi, ziyaretçilere bir cazibe getirmek için web sitenizin. En üstünde bir kahraman resmi veya kaydırıcı görüntülemenize olanak tanır. Eşsiz ve güzel tasarımla web sitenize tamamen duyarlı bir görünüm. Getireceğimize söz veriyoruz, ancak yine de yükleme hızını garanti ediyoruz.

 

WordPress Okul Temasi

WordPress Okul Teması

Eğitim WordPress temaları, ilk başta görünmese de, oldukça önemli bir misyona sahiptir. Temel olarak, pek çok kurum, okul ve diğer organizasyonun öğrencilere ulaşmak için yeni ve etkili yollar aradığı dünyada. İyi WordPress Okul Teması indir bu hedefi bir olanak haline getirmektedir. Bu bölümde üniversite, kolej, okul, çevrimiçi kurslar ve diğer eğitimle ilgili. Web siteleri için tasarlanmış Eğitim WordPress temalarını bulabilirsiniz. Kaliteli bir WordPress Okul Teması indir.

WordPress Okul Teması ücretsiz indir , çeşitli eğitim sitelerine uygun, işlevsel ve esnek bir Eğitim ve Kurs WordPress teması indir . Bu tema kolayca güzel ve çarpıcı bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak çok çeşitli olanaklar sunar. WordPress Okul Teması indir ile okullar, kolejler, online kurslar, eğitim siteleri, kişisel bloglar için Web siteleri hazırlayabilirsiniz. Unilearn Temasını İndir Bu tema, mobil uyumlu tasarımı…