WordPress Premium Tema İndir

Wordpress Premium Tema İndir

wordpress temaci

PremiumPress Downloads Theme NULLED açıklaması WordPress Premium Tema İndir henüz hazır değil  , bu sayfadaki başlığın hemen altındaki Geliştirici web sitesi bağlantısını tıklayabilir ve  geliştiricinin web sitesinde PremiumPress Downloads Theme NULLED’nin ayrıntılı açıklamasını okuyabilirsiniz.

Wordpress Premium Tema İndir

 

En İyi Ücretsiz Premium WordPress Teması (En Popüler 2022)

en iyi ücretsiz premium WordPress Temaları

Aradığınız WordPress Temaları ve Şablonları gibi En İyi Ücretsiz Premium ? Düşük bütçeli ve harika sonuçlarla harika WordPress Premium Tema İndir siteleri oluşturmak için premium özelliklere sahip en iyi ücretsiz temalar. Ücretsiz premium WordPress temaları nasıl edinilir? Aşağıda, dünya çapında kullanılacak ve paylaşılacak ücretsiz temaları destekleyen ve yayınlayan geniş bir koleksiyondan ve iyi bilinen tema mağazalarından seçilmiş En İyi Ücretsiz Premium WordPress Temalarının bir listesi bulunmaktadır. Herhangi bir işletme veya ajans için en iyi freemium WordPress temaları, daha sonra yükseltmek isterseniz bazı freemium özelliklerine sahip premium temalar kadar iyi görünüyorlar.

GPL Lisansı altında emeklerini paylaşan ve herkesin kullanımına sunan Tema Mağazalarına Özel Teşekkürler. Kaydırıcılı ve birçok seçenekli tema benzeri ücretsiz bir premium arayan tüm profesyonel tasarımcılar için şaşırtıcı görünümlü ücretsiz premium temalar. Bu WordPress Premium Tema İndir temaları premium temalara benziyor ancak aslında premium benzeri özelliklere sahip %100 ücretsiz WordPress Temalarıdır. Ayrıca en iyi ücretsiz premium WordPress eklentilerinin harika bir listesine sahibiz .

En İyi Güvenilir WordPress Hostinge İhtiyacınız Var mı?

Yeni web siteniz için en uygun fiyatlı WordPress Premium Tema İndir barındırma hizmetini özel fiyatlarla alın. 7/24 Destek, %99,99 Çalışma Süresi ve 30 günlük para iade garantisi ile WordPress.org tarafından en iyi önerilen barındırmadır .

Divi (ÜCRETSİZ deneyin) + %20 İNDİRİM kazanın

divi zarif temalar

Dünyanın En Popüler WordPress Premium Tema İndir ve En İyi WordPress Sayfa Oluşturucu. Divi, amiral gemisi temamız ve görsel sayfa oluşturucumuzdur. BuiltWith.com’un istatistiklerine göre dünyada en yaygın kullanılan premium WordPress teması. Divi sadece bir temadan daha fazlasıdır, tek bir kod satırına dokunmadan ve düzinelerce ayrık eklenti kurmadan ve yapılandırmadan güzel web siteleri tasarlamayı mümkün kılan bir web sitesi oluşturma çerçevesidir.

Bunun WYSIWYG’nin geleceği olduğunu düşünüyoruz ve daha önce kullandığınız hiçbir WordPress temasına benzemiyor. 2021 için ayrıntılı Divi İncelememize göz atın ve Divi 4’ün en iyi WordPress Sayfa Oluşturucu olup olmadığına bakın, ayrıca Divi Kuponu alabilir ve %20 tasarruf edebilirsiniz . En İyi Divi Eklentileri

Önizleme ve İndirme – (ÜCRETSİZ ise deneyin)
Divi 4 – (%20 İNDİRİM Özel)

1. Astra WordPress Premium Tema İndir

astral

Astra, blog, kişisel portföy , iş web sitesi ve WooCommerce vitrini için uygun, hızlı, tamamen özelleştirilebilir ve güzel, premium benzeri bir WordPress Premium Tema İndir. Çok hafiftir (ön uçta 50 KB’den az) ve benzersiz bir hız sunar. SEO düşünülerek oluşturulan Astra, entegre Schema.org koduyla birlikte gelir ve arama motorlarının sitenizi seveceği şekilde Yerel AMP’ye hazırdır. Yeni başlayanlar için yeni web projelerine başlamalarını çok kolaylaştıran önceden oluşturulmuş şablonlarla birlikte gelir. En iyi Ücretsiz İş panosu WordPress temalarını oluşturun.

Elementor, Beaver Builder, Visual Composer, SiteOrigin, Divi vb. gibi tüm sayfa oluşturucularla mükemmel şekilde çalışması için özel özellikler ve şablonlar sunar. Diğer özelliklerden bazıları: # WooCommerce Ready # Responsive # RTL & Translation Ready # Premium eklentilerle genişletilebilir # Düzenli olarak güncellenir # Beyin Fırtınası Gücü tarafından Tasarlanır, Geliştirilir, Bakımı Yapılır ve Desteklenir. Mükemmel bir temel tema mı arıyorsunuz? Başka yerde arama. Astra, her türlü web sitesi oluşturmak için kullanabileceğiniz hızlı, tamamen özelleştirilebilir ve WooCommerce hazır temasıdır!

Önizleme ve İndirme

2. Morden WordPress Premium Tema İndir

modern tema

Morden  , işletmenizin çevrimiçi varlığı için mükemmel bir çözüm olan, işlevsel ve duyarlı, çok amaçlı, premium bir temadır. Izgara benzeri bir tarzda gösterilecek belirli kategoriler için 3 sütunlu küçük fotoğraf kutularına sahip büyük bir görüntüye sahiptir. Birçok seçeneğe sahip basit ve temiz WordPress Premium Tema İndir benzeri tema arayan herhangi bir blogcu veya yazar için mükemmel bir tema.

Önizleme ve İndirme

3. Yayın WordPress Premium Tema İndir

yayınlar teması

Yayın  , tam ekran Öne Çıkan Görseller içeren zarif bir blog ve dergi temasıdır. Moda, yemek, seyahat veya tasarımla ilgili siteler için mükemmeldir. Dengeli tipografi, renkler ve ayrıntılara gösterilen özen ile Yayın ,   görsel olarak çarpıcı gönderiler oluşturmanıza yardımcı olur. Kişisel yeteneğinizi ödünç vermek için en sevdiğiniz renkleri seçin. Yayın, 2 sütunda sağ taraftaki widget’lar ve blog veya haberlerden en son gönderileri içeren sol widget’la dergi veya web siteleri gibi haberlere odaklanır. Tamamen duyarlı ve duyarlı menü gezinme yapısı ile SEO’ya hazır, bu tema ücretli bir premium tema gibi görünüyor, ancak aslında özelleştirme seçeneklerindeki harika özelliklerle kullanımı %100 ücretsiz.

Önizleme ve İndirme

Divi (ÜCRETSİZ deneyin) + %20 İNDİRİM Özel

divi zarif temalar

Dünya Ve Ultimate WordPress Sayfa Oluşturucu yılında En Popüler WordPress Premium Tema İndir. Divi, amiral gemisi temamız ve görsel sayfa oluşturucumuzdur. BuiltWith.com’un istatistiklerine göre dünyada en yaygın kullanılan premium WordPress teması. Divi sadece bir temadan daha fazlasıdır, tek bir kod satırına dokunmadan ve düzinelerce ayrık eklenti kurmadan ve yapılandırmadan güzel web siteleri tasarlamayı mümkün kılan bir web sitesi oluşturma çerçevesidir. Bunun WYSIWYG’nin geleceği olduğunu düşünüyoruz ve daha önce kullandığınız hiçbir WordPress temasına benzemiyor. 2020 için ayrıntılı Divi İncelememize göz atın ve Divi 4’ün en iyi WordPress Sayfa Oluşturucu olup olmadığına bakın, ayrıca Divi Kuponu alabilir ve %20 tasarruf edebilirsiniz .

4. Dalston WordPress Premium Tema İndir

dalston tema premium ücretsiz

Dalston ile çevrimiçi portföyünüzü çalışmanız kadar etkileyici hale getirin  . İllüstrasyonunuzu ve diğer projelerinizi güzel bir şekilde öne çıkaran şık bir döşeme düzeni, bir portföy, kişisel bir site veya her ikisi olacak kadar çok yönlüdür. Dalson, birinci sınıf bir temaya benziyor ancak ücretsiz, bu çok modern ve benzersiz şablon, portföyünüzü ızgara düzeni modunda büyük resimlerle şık bir şekilde sergilemek için. Bu, güzel görüntülerini sergilemek için iyi bir şekilde oluşturulmuş neredeyse birinci sınıf bir tema arayan herhangi bir sanatçı, fotoğrafçı veya illüstratör için çok modern ve kullanımı kolay olduğu için İsviçre tarzı bir düzene benziyor.

5. Kanarya WordPress Premium Tema İndir

kanarya teması

Canard  , dergiler, haber siteleri ve bloglar için mükemmel, esnek ve çok yönlü bir temadır. Ana sayfada belirli makaleleri vurgulamanıza olanak tanır ve okunabilirliği güçlü bir fotoğraf kullanımıyla dengeler – tümü herhangi bir cihazda çalışan bir düzende.

6. Mayland WordPress Premium Tema İndir

mayland ücretsiz tema

Mayland  WordPress Premium Tema İndir. Temiz, zevkli tasarım, tüm yazı ve fotoğraf projelerinizi vurgular.

En iyi WordPress fotoğrafçılık temaları yaratıcılığınızı sergiliyor ve  Mayland  tam olarak bunu yapıyor. Bu esnek fotoğrafçılık teması, manzara, ticari ve portre fotoğrafçılarının yanı sıra foto muhabirleri ve görsel sanatçılar için mükemmel şekilde çalışır.  Portföy web siteniz ve müşterilere, müşterilere ve hayranlara satılık resimler gönderebileceğiniz bir çevrimiçi mağaza için Mayland’ı kullanın  .

Mayland’ın kiremitli galerileri, web sitesi ziyaretçilerinin çalışmanızın keyfini çıkarmasını sağlayan sürükleyici bir slayt görüntüleme deneyimine açılıyor. Fotoğraf çekimlerinizin arkasındaki hikayeleri anlatmak için blogunuzda ek içerik yayınlayın.

İster serbest çalışan, ister deneyimli bir profesyonel, ister fotoğraf çekme hobinizi bir gelir kaynağına dönüştürmek istiyorsanız, bu ücretsiz WordPress fotoğrafçılık teması, odak noktanızı yaratıcılığınıza verir.

7. OkyanusWP WordPress Premium Tema İndir

OceanWP, projeniz için mükemmel bir temadır. Hafif ve son derece genişletilebilir, blog, portföy, iş web sitesi ve WooCommerce vitrini gibi hemen hemen her tür web sitesini güzel ve profesyonel bir tasarımla oluşturmanıza olanak tanır. OceanWP, yerleşik tüm widget’lar ve özelliklerle ücretsiz olarak edinebileceğiniz en iyi görünen WordPress Premium Tema İndir biridir. Bazıları ücretsiz ve bazıları ücretli olan birçok önceden oluşturulmuş şablonla birlikte gelir, ancak basit bir şey arıyorsanız, herhangi bir projemize ücretsiz olanla başlayabilir ve daha fazla özellik ve seçenek almaya karar verdiğinizde premium olana yükseltin.

Çok hızlı, duyarlı, RTL ve çeviriye hazır, en iyi SEO uygulamaları, dönüşümü artırmak için benzersiz WooCommerce özellikleri ve çok daha fazlası. Ayarları tablet ve mobil cihazlarda düzenleyerek sitenizin her cihazda iyi görünmesini sağlayabilirsiniz. Elementor, Beaver Builder, Brizy, Visual Composer, Divi, SiteOrigin vb. gibi en popüler sayfa oluşturucularla çalışın… Geliştiriciler, özelleştirmeyi ve genişletmeyi bir zevk haline getiren genişletilebilir kod tabanını sevecekler. Elementor & WooCommerce’in en iyi arkadaşı. Çok Amaçlı bir tema mı arıyorsunuz? Başka yerde arama!

8. İsim WordPress Premium Tema İndir

neve teması

Neve, süper hızlı premium benzeri, kolayca özelleştirilebilir. Premium benzeri çok veya amaçlı bir temadır. Bloglar, küçük işletmeler, yeni başlayanlar, ajanslar, firmalar, e-ticaret mağazaları (WooCommerce vitrini) ile kişisel portföy siteleri ve çoğu proje türü için mükemmeldir. Tamamen AMP için optimize edilmiş veya duyarlı bir tema olan Neve, birkaç saniye içinde yüklenecek veya herhangi bir görüntüleme cihazına mükemmel şekilde uyum sağlayacaktır.

Hafif ve minimalist bir tasarıma sahip veya olmasına rağmen, tema oldukça genişletilebilir. SEO optimizasyonu yüksek bir koda sahip veya Google arama sonuçlarında en üst sıralarda yer alıyor. Neve, Gutenberg veya en popüler sayfa oluşturucularla (Elementor, Brizy, Beaver Builder, Visual Composer, SiteOrigin, Divi) mükemmel şekilde çalışır. Neve ayrıca WooCommerce’e hazır, duyarlı, RTL ve çeviriye hazır. Başka yerde arama. Neve sizin için mükemmel bir tema!

Önizleme ve İndirme

9. Hestia WordPress Premium Tema İndir

hestia fremium teması

Hestia, profesyoneller için modern ve ücretsiz bir premium WordPress temasıdır. Yaratıcı işletmelere, küçük işletmelere (restoranlar, düğün planlayıcıları, spor/tıbbi mağazalar), yeni şirketlere, kurumsal işletmelere, çevrimiçi ajanslara ve firmalara, portföylere, e-ticarete (WooCommerce) ve serbest çalışanlara uygundur. Çok amaçlı tek sayfalık bir tasarıma, widget’lı altbilgiye, blog/haber sayfasına ve temiz bir görünüme sahiptir ve şunlarla uyumludur: Düz Paralaks Kaydırıcısı, Fotoğraf Galerisi, Seyahat Haritası ve Elementor Sayfa Oluşturucu . Tema duyarlı, WPML, Retina için hazır, SEO dostu ve tasarım için Material Kit kullanıyor.

10. İksion WordPress Premium Tema İndir

ixion ücretsiz tema premium

Ixion  , okullar, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve kuruluşlar için temiz ve profesyonel bir temadır. Bu tema çok iyi kodlanmıştır ve tasarlanmıştır, neredeyse premium görünümlü bir temadır, ancak aslında WordPress CMS üzerine kurulu kişisel veya ticari web siteleri için kullanımı ücretsizdir. Önceden oluşturulmuş arama ve son gönderiler bölümü ile birlikte gelir, böylece ziyaretçilerinizin kuruluşunuz veya kar amacı gütmeyen kuruluşlar hakkındaki en son haberlerinizi okumasını kolaylaştırır.

11. Lodestar WordPress Premium Tema İndir

lodestar wordpress teması

Lodestar , yeni başlayanlar veya küçük işletme girişimleri düşünülerek tasarlanmış. Modaya uygun, tek sayfalık bir freemium paralaks temasıdır. Ana sayfada yerleşik büyük tam ekran fotoğraf, herhangi bir işletme veya başlangıç ​​​​sitesi için çok profesyonel görünmesini sağlar. Bu tamamen duyarlı modern WordPress teması, web sitelerini hız ve UX kullanıcı deneyimi için optimize edilmiş mobil uyumlu ve SEO’ya yükseltmek isteyen küçük ve orta ölçekli işletmeler için idealdir.

12. Rezonans WordPress Premium Tema İndir

rezonar wordpress teması

Resonar , tam ekran Öne Çıkan Görüntüler içeren zarif bir blog temasıdır. Moda, yemek veya tasarımla ilgili bloglar için mükemmeldir. Düzen, özellikle büyük resimler içeren uzun biçimli özellikleriniz için iyi çalışır. Muhteşem görüntüleri güzel tipografiyle birleştiren tema, görsel bir etki yaratacak ve okuyucularınızda. Yankı uyandıracak gönderiler oluşturmanıza yardımcı olur.

13. tahta kaldırım WordPress Premium Tema İndir

boardwalk wordpress teması ücretsiz

İçeriğinizi alışılmadık, ancak zarif veya yaratıcı bir şekilde sergilemek için tasarlanmış. Esnek, çok yönlü veya duyarlı bir tema olan Boardwalk ile tanışın  . Çok benzersiz bir tema, ona sahip olmak için ödeme yapmanız gerektiğini düşündürür. Ancak aslında web siteniz için kullanımı %100 ücretsizdir. Tamamen duyarlı ve mobil uyumlu menü ile dikey veya ızgarada tam ekran yapısına sahiptir. Güzel resimlerle daha fazla gönderi veya için sola kaydırılır. Modern ve benzersiz olmak isteyen biri için çok profesyonel veya süper harika bir tema.

14. Dışa Aktarma WordPress Premium Tema İndir

exford ücretsiz tema

Exford ile çevrimiçi varlığınızı işiniz kadar çarpıcı veya şık hale getirin. Klasik tipografisi veya temiz tasarımı, web sitenizin içeriğine sofistike bir hava katar. Sıfırdan başlamanın göz korkutucu olabileceğini biliyoruz. Bu nedenle çekici bir web sitesi yardımcı net, adım adım talimatlar ve eğitim videoları ekledik.

15. Git WordPress Premium Tema İndir

ücretsiz premium temaya git

 

Go, yaratıcıları WordPress ile güzelce veya zengin web siteleri oluşturma konusunda. Güçlendirmeye odaklanan veya yenilikçi, Gutenberg’in ilk WordPress temasıdır.

16. Sidney WordPress Premium Tema İndir

sidney

Sydney, şirketlere veya serbest çalışanlara harika bir çevrimiçi varlık. Yaratmaları için hızlı bir yol sağlayan veya güçlü bir premium benzeri iş temasıdır. Sydney, Elementor ile tam uyumlu olmasının yanı sıra, tüm. Google Yazı Tiplerine erişim, tam renk kontrolü, düzen kontrolü, logo yükleme, tam ekran kaydırıcı, başlık görüntüsü. Sabit gezinme veya çok daha fazlası gibi birçok özelleştirme olanağı sunar. Ayrıca Sydney, hızlı bir şekilde ilgi çekici bir ön sayfa veya için ihtiyacınız olan tüm yapı taşlarını sağlar.

17. Viral Haberler WordPress Premium Tema İndir

Viral Haberler

Viral News, WordPress için temiz veya hafif bir dergi şablonu. Tek bir tıklamayla içe aktarılabilen veya kurulabilen 6 güzel başlangıç ​​web sitesi ile birlikte gelir. Bu demolar, her türlü haber portalı, dergi, gazete veya blog web sitesi uygun minimal tasarımdan oluşur. Ayrıca tema 10 güzel haber/dergi modülü içerir. Sınırsız sayıda haber kategorisi eklemek veya sürükle ve bırak. İşlemini kullanarak yeniden veya için bunları tam olarak kullanabilirsiniz.

18. Floksa WordPress Premium Tema İndir

floksa teması

Phlox, blog, portföy, işletme, ajans, haber veya dergi, yemek veya restoran. Seyahat veya fotoğrafçılık ile WooCommerce mağazası dahil veya üzere hemen hemen her tür web sitesi. İçin mükemmel olan modern, hafif veya özelleştirilebilir bir temadır.

Phlox’u rakipsiz yapan şey hızlı, gerçekten duyarlı, çeviriye hazır, RTL düzeni, SEO düşünülerek oluşturulmuş, profesyonel portföy özellikleri, 30 özel widget ve öğe, tek tıklamayla içe aktarma için 19 demo sitesi, WooCommerce Hazır, WPML hazır, 100 % GDPR uyumluluğu, düzenli güncellemelerle güvenilir ve ayrıca Elementor, Visual Composer ve SiteOrigin sayfa oluşturucularla entegre. Phlox, ünlü “Master Slider” projesinin arkasındaki ekip tarafından sıfırdan mimardır, bu yüzden rahatlayın ve iyi bir şirket tarafından desteklendiğinizden emin olun. Phlox, kullanmanız gereken ve başka yere bakmanıza gerek olmayan tek temadır.

19. Hueman WordPress Premium Tema İndir

hueman ücretsiz premium tema

Hueman teması hızlı yüklenir veya Google’a göre %100 mobil uyumludur. WordPress.org’daki bloglar veya dergiler için en iyi puan alan temalardan biri. Dünya çapında 70K’dan fazla web sitesine güç veriyor.

20. Robojob Lite WordPress Premium Tema İndir

robot işi

Robojob Lite, iş ve listeleme sitesi için ücretsiz bir İş panosu WordPress temasıdır. Siteniz hangi niş odaklı olursa olsun (küçük veya büyük), bu duyarlı WordPress teması hepsini kusursuz bir şekilde halleder. Bir iş listeleme web sitesinin sahip olması gereken hemen hemen. Tüm işlevleri sağlayan en belirgin WP Job Manager eklentisi ile birlikte gelir. Diğer birçok Job BoardWordPress teması arasında. Robojob lite ek işlevler açısından göz ardı etmek çok zordur.

Tema, temayı veya için sınırsız olanaklar anlamına gelen sonsuz sayıda ek uzantı sunar. Herhangi bir kodlama bilgisine sahip olmanıza gerek yok. Sadece indirin, kurun veya bu iş panosu temasının gerisini halletmesine izin verin. Robojob Lite ile işveren ön uçtan kolayca bir iş ilanı verebilirken, adaylar son derece filtrelenebilir. Arama özelliği ile arama sonucunu hızlı bir şekilde alabilir.

21. Gutenberg Başlangıç ​​Wordpress Premium Tema İndir

gutenberg

Modern ve güzel WordPress web siteleri oluşturan veya herkes için harika bir temadır. Gutenberg Blokları, ilgi çekici içerik için yeni veya harika bir araçtır. Bloklarla, çok az teknik bilgiyle multimedya içeriği ekleyebilir. Yeniden veya stil verebilirsiniz. Özel kod yerine bir blok veya içeriğinize. Uzman bir geliştirici olmadan kendi özel gönderilerinizi veya sayfalarınızı oluşturabilirsiniz.

22. Ücretsiz Seyahat Blogu WordPress Premium Tema İndir

ücretsiz seyahat blogu teması

Build in Instagram Feed ile Ücretsiz Seyahat Blogu.  WordPress, temiz tasarımı veya minimal düzeni ile herhangi bir seyahat blogcusu için harika bir temadır. Seyahat Blogu WordPress teması, minimalist bir tarza veya mobil uyumlu bir tasarıma sahiptir. Ayrıca, son insta fotoğraflarınızı veya için instagram hesabınızı yerleşik. Instagram beslemesi ile birlikte gelir.

23. Madd Dergisi WordPress Premium Tema İndir

madd dergisi

Madd Magazine, dergi veya blog web sitesi için mükemmel, birinci sınıf görünümlü ücretsiz bir WordPress temasıdır. Dahili duyarlı kaydırıcı, sol ve sağ özel widget’lar veya sayfalandırma ile birlikte gelir. Güzel dergi teması, birinci sınıf bir tema gibi ancak web sitelerini veya isteyen blogcu için ücretsiz bir WordPress teması.

24. Çift WordPress Premium Tema İndir

 ikili

Dyad 2 , sözcükleri veya görüntüleri mükemmel bir denge içinde görüntüler: Bir gönderinin öne çıkan görseli veya metin alıntısı, ana blog sayfasında eşit fatura alırken, tekli. Gönderiler veya sayfa boyutu veya görüntüleri, ekran boyutuna bağlı olarak dinamik olarak konumlandırır. Ana sayfada, büyük bir Öne Çıkan Görselle birlikte en fazla 6 gönderi görüntüleyen bir Öne Çıkan İçerik kaydırıcısı.

25. Şarap WordPress Premium Tema İndir

şarap kuşu

Winedine ücretsiz restoran WordPress temasının yardımıyla. Web sitenizi ilgi çekici veya modaya uygun hale için mükemmel bir fırsatınız var! İletişim formu, resim galerisi, referanslar, Google haritası gibi çok çeşitli bölümlerin veya afişlere bölümlere video ekleme özel yeteneğinin keyfini çıkarın. Winedine  restoran WordPress teması ücretsiz indirildiğinde , site oluşturma veya özelleştirme süreci kolay ve eğlenceli hale gelir. Sayfa şablonları, onları hem çekici hem de esnek kılan Elementor düzenleyicisi ile tasarlanmıştır. Birkaç tıklamayla bölümleri, kaldırın veya düzenleyin!

26. Rivington WordPress Premium Tema İndir

rigton

Rivington ile çevrimiçi varlığınızı işletmeniz kadar sağlam veya sağlam hale getirin  . Tek mülk gayrimenkulünüzü veya diğer projelerinizi vurgulayın. Rivington, aynı zamanda kişisel siteniz veya kadar çok yönlüdür.

27. Wilson WordPress Premium Tema İndir

Wilson teması

Anders Norén tarafından tasarlanan. Wilson minimal veya cesuru tam doğru şekilde bir araya getiriyor  . Kişisel siteler ve bloglar için temiz ve basit bir temadır veya Site Logosu ile kendinize ait olması kolaydır. İçeriğinizi Özel Menü eklemek veya biri sol kenar çubuğunda veya ikisi altbilgide olmak üzere üç Widget alanından veya için. Gönderi Biçimlerini kullanın.

28. Gazete WordPress Premium Tema İndir

gazete

Minimalist dergi tarzı siteler, kişisel bloglar veya zengin içerikli herhangi bir site için. Mükemmel şekilde uygun temiz veya esnek bir tema olan Gazette ile tanışın  . Ana sayfada belirli makaleleri vurgulamanıza veya okunabilirliği güçlü bir fotoğraf kullanımıyla dengelemenize olanak tanır. Tümü herhangi bir cihazda veya çalışan bir düzende.

29. Hayat WordPress Premium Tema İndir

hayat

Leven , potansiyel müşterilerin dikkatini çekmeyi ve onlara ürün pazarlamayı veya satmayı amaçlayan renkli, tipografi odaklı bir temadır.

30. Hava WordPress Premium Tema İndir

hava

Airi, işletme web siteniz için güçlü, esnek ve modern bir temadır. Elementor entegrasyonuna sahip bu tema, temelde her tür şirket veya serbest çalışan sitesi için olağanüstü bir seçimdir. Zengin kişiselleştirme fırsatları sunan Airi, sıfırdan bir web sitesi veya istiyorsanız harikadır. Büyüyen koleksiyonumuzdan önceden veya bir Elementor düzeni istiyorsanız daha da iyidir. Dahası, tema WooCommerce desteği sunarak sitenizde veya ürünleri hedef kitlenize satmayı kolaylaştırır.

31. GeneratePress WordPress Premium Tema İndir

üretmek

GeneratePress, hız ve kullanılabilirliğe hafif, premium görünümlü bir WordPress temasıdır. Performans bizim için önemlidir. Bu nedenle yeni bir GeneratePress yüklemesi sayfa boyutunuza 15 kb’den (gzip’li) daha az ekler. İçeriğinizi oluştururken size daha fazla kontrol sağlayan yeni blok düzenleyiciden (Gutenberg) tam olarak yararlanıyoruz.

Sayfa oluşturucu GeneratePress sizin için doğru temadır. Beaver Builder ve Elementor dahil olmak üzere tüm büyük sayfa oluşturucularla tamamen uyumludur. WordPress kodlama standartlarına verdiğimiz önem sayesinde, WooCommerce dahil olmak üzere iyi kodlanmış tüm eklentilerle tam uyumluluğa sahip olabiliriz. GeneratePress tamamen, geçerli HTML/CSS kullanır. Muhteşem kullanıcı topluluğumuz tarafından 25’ten fazla dile çevrilmiştir. Mikro veri entegrasyonu, 9 widget alanı, 5 gezinme konumu, 5 kenar çubuğu düzeni, açılır menüler (tıklayın veya üzerine gelin). Gezinme renk ön ayarları, birçok özelliğimizden birkaçını içerir.

32. Özelleştir WordPress Premium Tema İndir

Özelleştir

Özelleştirme, SEO, hız ve göz önünde hızlı, hafif, duyarlı ve süper esnek çok amaçlı bir temadır. Bu tema için özel olarak gerçek bir WYSIWYG Üstbilgi ve Altbilgi oluşturucu (WordPress Özelleştiricinin içinde) ile hayal gücünüzü açığa çıkarın. Tema, Elementor, Beaver Builder, SiteOrigin, Thrive Architect, Divi, Visual Composer vb. gibi favori sayfa oluşturucularınızdan herhangi biriyle harika çalışır. Üstbilgi ve Altbilgi oluşturucu ile birlikte mağaza, iş ajansları, kurumsal, portföy, eğitim, üniversite portalı, danışmanlık, kilise, restoran, medikal vb. Özelleştirme, WooCommerce, OrbitFox, Yoast, BuddyPress, bbPress, vb. gibi başlıca eklentiler de dahil üzere tüm iyi kodlanmış eklentilerle.

33. Kül WordPress Premium Tema İndir

kül

Kişisel ve Çok Yazarlı Ücretsiz WordPress Blog Teması. Kişisel, yaşam tarzı, sağlık ve fitness, yemek, yemek pişirme, fırıncılık, seyahat, güzellik, moda, düğün, fotoğrafçılık, haber, alıntı blogu, otomatik blog, küçük işletme web sitesi ve diğer her türlü harika blog için mükemmel. WooCommerce mağaza (mağaza önü) desteği ile minimal, zarif ve mobil dostu düzen, ziyaretçilerinize. WOW ve ilham verecek. İyi ve WordPress’e yeni başlayanlar için bile kullanımı çok kolay.

Temiz ve Modern Duyarlı tasarım, içeriğinizi tablet, mobil ve retina ekranlarda bile herhangi bir cihazda mükemmel şekilde. Çok hızlı, birçok popüler eklentiyle uyumluluk ve elbette çeviri ve RTL (sağdan sola dil) hazır, en iyi SEO uygulamalarıyla. Tema, Metin ve Resim logosu, Tam Ekran Kaydırıcısı, Üst bilgi resmi, Instagram kaydırıcı widget desteği. Alt bilgi menüsü desteği, GDPR uyumluluğu eklentileri desteği ve daha pek çok özelliğe sahiptir. Elementor, Beaver Builder, Visual Composer, SiteOrigin, Divi gibi tüm büyük sürükle ve sayfa oluşturucularla mükemmel şekilde.

34. Düzgün WordPress Premium Tema İndir

düzgün

Shapely, mükemmel piksel tasarımı ve olağanüstü işlevsellik ile güçlü ve çok yönlü tek sayfalık bir WordPress temasıdır. Çok sayıda eşsiz özelleştirme seçeneğiyle bugün mevcut olan açık ara en gelişmiş ücretsiz WordPress temasıdır. Bu tema, portföy, referanslar, paralaks bölümleri, ürün veya hizmet bilgileriniz, eylem çağrısı ve çok daha fazlasını için birkaç ana sayfa widget’ı ile birlikte gelir. Shapely, WooCommerce, Jetpack, Kali Forms, Gravity Forms, Contact Form 7. Yoast SEO, Google Analytics by Yoast ve çok daha fazlası gibi ücretsiz ve premium WordPress eklentilerinin çoğunu destekler .

Bu tema, işletme, açılış sayfası, portföy, e-ticaret, mağaza, yerel işletme, kişisel web siteleri için en uygun olanıdır. Ancak benzersiz tek sayfa düzenini vurgularken blog, dergi veya başka herhangi bir harika web sitesi olarak kullanılmak üzere ince ayar. Bu, şimdiye kadar kullanmak isteyeceğiniz son WordPress teması olacak çünkü gördüğünüz her şeyden çok daha iyi. İyi optimize edilmiş yapısı sayesinde bu temanın SEO dostu olduğunu söylemeye gerek yok. Shapely teması, mobil uyumlu ve tamamen duyarlıdır. Bu da onu herhangi bir proje ve web sitesi için en iyi çok amaçlı ortağınız yapar.

35. Zakra WordPress Premium Tema İndir

zakra

Zakra, sitenizi güzel ve profesyonel hale için kullanabileceğiniz birçok ücretsiz başlangıç ​​sitesi (şu anda 10’dan fazla ücretsiz başlangıç ​​sitesi ve daha fazlası eklenecektir). Birlikte gelen esnek, hızlı, hafif ve modern çok amaçlı bir temadır. https://zakratheme.com/demos adresindeki tüm başlangıç ​​sitelerini kontrol edin. Kişisel blog, portföy, WooCommerce mağazaları, iş web siteleri veya niş tabanlı siteler (Cafe, Spa, Charity, Yoga, Düğün, Diş Hekimi, Eğitim vb.) için de uygundur. Elementor ve diğer ana sayfa oluşturucularla birlikte çalışır, böylece istediğiniz düzeni. Tema duyarlı, Gutenberg uyumlu, SEO dostu, çeviriye hazır ve büyük WordPress eklentileriyle uyumludur.

36. Uzatma WordPress Premium Tema İndir

uzatma

Uzantı, Kişisel ve Çok Yazarlı Ücretsiz WordPress Blog Teması için özel bir WordPress temasıdır. Özellikle Elementor Eklentisi kullanılarak tasarlanmıştır. Demo sitemizde görüntülediğimiz tüm demolar, Elementor Plugins ve Gutenberg kullanılarak tasarlanmıştır. Kendi tasarımınızı istediğiniz gibi oluşturabilirsiniz. Ancak Elementor kullanılarak elde bazı demo örnekleri sağladık.

Elementor’un yanı sıra, sitenizin görünümünü tek bir tıklamayla değiştirmenize yardımcı olan 5 başlık tasarım düzeni tasarladık. Kişisel, yaşam tarzı, yemek, seyahat, moda, kurumsal ve diğer her türden harika bloglar için mükemmel. Temiz, süper esnek, tamamen duyarlı tasarımlar, harika yeni özellikler, eksiksiz 1 tıklama web sitesi demoları ve ömür boyu ücretsiz güncellemeler.

37. Kolibri WP WordPress Premium Tema İndir

wp'de sinek kuşu

Colibri, sürükleyip harika bir web sitesi için kullanabileceğiniz güzel, son derece, çok amaçlı bir temadır. Önceden tasarlanmış bir ana sayfa, 5 başlık tasarımı ve kolayca 35’in üzerinde kullanıma hazır içerik bloğu ile birlikte gelir. 25’in üzerinde sürükle ve bileşenini birleştirerek kendi özel bloklarınızı da. Colibri, kısa sürede öne çıkan bir web sitesi oluşturmanıza. Yardımcı birçok özelleştirme seçeneğine (video arka planı, slayt gösterisi arka planı, başlık içeriği türleri vb.) sahiptir. Ayrıca duyarlı olduğu için kutudan çıktığı gibi mobil cihazlarda da çalışır. Colibri, ihtiyacınız olacak tek tema!

38. Portföy Ağı WordPress Premium Tema İndir

portföy ağı

Portföy Web, özellikle bir portföy web sitesi için basit, modern ve akılda kalıcı bir WordPress temasıdır. İster kişisel portföyünüz ister resmi portföy sayfanız olsun. Bu harika tema her tür portföy web sitesi için en uygunudur. Yerleşik Live özelleştiricisi ile, kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan temanın basit modifikasyonlarını. Siteyi daha esnek ve dinamik hale getirmek için temada bulunan çok çeşitli widget’lar.

Tema son derece ve akıllı telefonlar ve her ekran boyutundaki diğer modern cihazlarla iyi uyum sağlar.
İyi bir tarayıcı uyumluluğuna sahiptir, bu nedenle sitenizin Google Chrome, Firefox, Safari, Opera vb. gibi tüm web tarayıcılarında kesinlikle harika görünmesini sağlar. Temanın kullanıcılarına sunduğu, Çeviri Hazır, Düzen Kontrollerini içeren çok daha fazla özellik , Başlık Resmi/Video, Gelişmiş Logo Seçenekleri, Sınırsız Kaydırıcı, Özel Kenar Çubuğu Alanları ve çok daha fazlası.

39. Köşe WordPress Premium Tema İndir

köşe

Duyarlı tema kaydırıcısı, mobil dostu tasarım ve tamamen SEO optimize veya Vertex ücretsiz premium WordPress teması. Vertex WordPress teması, büyük resimler arayan yaratıcılar veya fotoğrafçılar için ızgara tabanlı bir temadır. Bu ücretsiz premium tema, portföyünüzü ve blog gönderilerinizi ana sayfada gösterir. Burada hangi gönderilerin gösterilip hangilerinin gösterilmeyeceğini seçebilirsiniz.

40. Girişim WordPress Premium Tema İndir

girişim

Girişim teması, modern işletmeler için süper profesyonel tek sayfalık bir WordPress temasıdır. Yaratıcı ajanslar, yeni başlayanlar, küçük işletmeler ve serbest çalışanlar için ideal ve hepsinden iyisi. Kullanımı o kadar kolay ki, web sitenizi dakikalar içinde hazır hale getirebilirsiniz!

41. Her zaman WordPress Premium Tema İndir

her zaman

Everly  , yalnızca modern ve minimalist bir tasarıma sahip olmakla kalmaz. Aynı zamanda göze çarpan  ücretsiz bir WordPress blog teması  olmasının bir nedeni vardır: odak noktası her şeyden önce SİZİN içeriğinizdir. İster varsayılan tasarımı ister güzel ızgara tasarımını seçin. Everly, kullanıcılarınızın en çok ne istediğini, harika içeriği gerçekten vurgular. Sizin  için iyi bir seçim olup olmadığına karar vermeden önce bir test sürüşü yapabilmeniz için onu. LITE sürümü olarak da yayınlamaya karar verdik  . Ancak premium özelliklere ihtiyacınız yoksa ve bu sürümün sunduğu özelliklerden memnunsanız. Onu sonsuza kadar hiçbir sınırlama olmaksızın kullanmaya devam edebilirsiniz. Everly Lite, %100 GPL kapsamında  lisanslanmıştır. Bu yüzden harika bir WordPress blog temasıyla blog yolculuğunuza başlayın.

42. Sadece oku WordPress Premium Tema İndir

sadece oku

Justread  ,  inanılmaz kişisel blogunuzu oluşturmanıza yardımcı olan  minimal bir WordPress blog temasıdır . Justread’in  tek gönderiler için tek bir sütunu vardır, bu da kullanıcıların blogunuzdaki ana içeriğe odaklanmasına yardımcı olur. Düzen ve tipografi için büyük bir özenle, WordPress kullanıcılarımıza harika bir okuma deneyimi sunmak istiyoruz.

Tema, sistem yazı tiplerini ve SVG’yi kullanır, bu nedenle süper hızlıdır. Justread  , tüm modern tarayıcılarla uyumludur ve tüm ekranlarda yanıt verir.

43. Duvarcılık WordPress Premium Tema İndir

duvarcı

Izgara tabanlı düzende merkez görüntüleri ile duvar ızgarasına duyarlı WordPress temaları. Daha fazla yükle işleviyle tamamen duyarlı. 3 sütun merkezi ücretsiz ızgara WordPress teması. Duvarcılık çok minimal ve güzel bir ızgara düzeni modern temasıdır. Duvarcılık ve Pinterest Tarzı WordPress temaları. En iyi ücretsiz pinterest tarzı temalar ve ücretsiz duvarcılık temaları.

galeri teması

Galeri teması, sonsuz kaydırmada yerleşik 2 sütunlu ızgara tabanlı WordPress temasıdır. Resminizi modern ve güzel bir şekilde sergileyin. Her gönderinin altında başlıklar bulunan, tamamen duyarlı 2 sütunlu ızgara tabanlı tema. Modern ızgara WordPress teması arayan herhangi bir tasarımcı için galeri teması mükemmel bir seçenek. Portföyünüzün muhteşem görüntüsü ile müşterilerinizi ve iş arkadaşlarınızı etkileyin. En iyi ücretsiz pinterest tarzı temalar ve harika duvarcılık temaları.

45. Perth WordPress Premium Tema İndir

perth

Perth, hem şirketler hem de serbest çalışanlar için uygun bir iş temasıdır. Hizmetler, çalışanlar, beceri, sosyal ve çok daha fazlası gibi. Perth’de bulunan birçok yapı bloğundan yararlanarak kolayca güçlü bir çevrimiçi varlık oluşturun. Ayrıca Perth, renk ve yazı tipi denetimi de dahil olmak üzere kapsamlı bir dizi seçenek sunar.

46. Paralel WordPress Premium Tema İndir

paralel

Paralel bir sayfa ücretsiz premium işletme WordPress temaları, web sitelerini üstün kaliteli bir site gibi göstermek için esnek. Güzel ücretsiz tema arayan küçük veya büyük işletme sahipleri için mükemmeldir. Parallel, modern ve temiz bir görünüme sahip ücretsiz ve güçlü bir premium tema. Web sitesi oluşturmanıza olanak tanıyan birçok özelliğe sahiptir.

47. Monstroid WordPress Premium Tema İndir

canavar gibi

Monstroid, tamamen kişiselleştirme teması arayan yaratıcı ve geliştiricilere odaklanan. Şaşırtıcı ve güçlü, premium görünümlü ücretsiz bir WordPress temalarıdır. Bu iyi kodlanmış ve bir sonraki web sitenizi oluşturmak için ücretsiz. Harika bir anlaşma fiyatına premium özelliklere sahip WordPress teması tasarladı.

48. Himalayalar WordPress Premium Tema İndir

Himalayalar, harika ve sofistike görünümlü bir siteye sahip olmak için harika. Seçeneklere sahip WordPress temaları gibi ücretsiz bir paralaks premiumdur. Tamamen duyarlı ve iyi kodlanmış bu ücretsiz premium tema, tasarım ve estetik kalitesiyle ziyaretçilerinizi etkileyecek.

En iyi Ücretsiz Premium WordPress Teması nedir?

OceanWP, projeniz için mükemmel bir temadır. Hafif ve son derece genişletilebilir, blog, portföy, iş web sitesi ve WooCommerce vitrini gibi. Hemen hemen her tür web sitesini güzel ve profesyonel bir tasarımla oluşturmanıza olanak tanır.

En popüler Ücretsiz Premium Tema nedir?

Astra, blog, kişisel portföy, iş web sitesi ve WooCommerce vitrini için uygun. Hızlı, tamamen özelleştirilebilir ve güzel, premium benzeri bir WordPress temasıdır. Çok hafiftir (ön uçta 50 KB’den az) ve benzersiz bir hız sunar.