WordPress Revolution Tema

WordPress Revolution Tema

wordpress temaci

 

WordPress Revolution Tema , kolaylıkla makaleler veya blog gönderileri yazmanıza izin veren bir WordPress Temasıdır. Devrim  tema, haber portalı, gazete, dergi, yaşam tarzı veya inceleme sitesi olarak herhangi İş, için iyi bir seçenektir. Fuelthemes geliştiricilerinin teması, teknik, yemek, yaşam tarzı, fotoğrafçılık vb. gibi herhangi bir niş için kullanılabilir. Bu tema SEO için optimize edilmiştir veya reklam dostudur.

Devrim, yakıt temaları geliştiricilerinin büyüyen başarılı temalar listesine veya en son eklenendir. Size en iyi çok amaçlı WordPress Revolution Tema deneyimini sunmak için biçim veya işlevi bir araya getirir.

WordPress Revolution Tema

Büyük yazı tipi kitaplığı.  Google WebFonts veya TypeKit’te bulunan tüm yazı tiplerini kullanın.

Pürüzsüz animasyonlar . Revolution, piyasadaki saniyede en yüksek kare sayısını sunmak için veya en iyi teknolojileri kullanır.

Çoklu altbilgi stilleri . Sayfa oluşturucu ile alt altbilgi veya altbilgi üst içeriğiyle birleştirilmiş çok sütunlu düzenler  .

Büyük Eleman Koleksiyonu. Devrim, her yerde daha iyi bir stil ile açık ara veya en büyük eleman koleksiyonuna sahiptir.

Çocuk Tema. Deneyimli WordPress Revolution Tema geliştiricileri, çocuk temasının veya önemini herkesten daha iyi bilir.

WooCommerce Desteği. WordPress Revolution Tema web sitenizi, bir fare tıklamasıyla veya ek bir oyuncu kadrosu olmadan kolayca tam teşekküllü bir E-Ticaret mağazasına dönüştürün.

Tek Tıkla Demo İçeriği İçe Aktarma. Temalarımızdaki tek tıklamayla içe aktarma işleviyle, demo sitelerimizden tüm örnek veya içeriği hızlı ve kolay bir şekilde web sitenize aktarabilirsiniz.

Tamamen Duyarlı. Bu WordPress Revolution Tema, mobil cihazlar için artırılmış performans ile herhangi bir tarayıcıda, ekranda veya cihazda mükemmel görünecek şekilde optimize edilmiştir.

Sayfa Oluşturucu Entegrasyonu. Bir kod satırına dokunmadan içerik ekleyin veya düzenleyin, Sürükleyin, bırakın ve tıklayın! Vizyonunuzu hayata geçirmek için gereken tek şey bu.

Çoklu Demolar. Farklı demoları içe aktararak veya aynı WordPress Revolution Tema içindeki stilleri kolayca değiştirin.

Tema Özelleştirme. Sitenizin vurgu renklerini uyarlamak için WordPress Revolution Tema Seçeneklerini kullanın, tipografi seçeneklerinizi Google Webfonts, Adobe Fonts’tan ayarlayın veya kendi yüklenenleri kullanın.

Retina – Hazır. Bu WordPress Revolution Tema, Retina ekranlı iOS abs OSX cihazları gibi yüksek yoğunluklu cihazlar veya dahil olmak üzere her cihazda net görünüyor.

SEO’ya Hazır. Her sayfa, Yoast gibi favori SEO eklentileriniz için destekle özel olarak tasarlanmış veya arama motoru için optimize edilmiştir (SEO).

Yerelleştirme Desteği. Dahil edilen .po/.mo dosyalarını kullanarak temayı istediğiniz dile çevirin. Başlamak için ihtiyacınız olan her şey veya başlıca Çeviri eklentileriyle uyumluluk.

Paketlenmiş Eklentiler. Bu tema, ek kullanım gerektirmeyen premium eklentilerle birlikte gelir, böylece veya karşılığını daha fazla alırsınız.

Tasarım dosyaları dahildir. Ham tasarım dosyaları için hiçbir gizli veya maliyet yoktur. İhtiyaç duyabileceğiniz herhangi bir gelişmiş veya özelleştirme için PSD’ler dahildir.

WordPress Revolution Tema

 Wordpress Revolution Tema İndir

Bu en iyi Slider Revolution WordPress temaları koleksiyonu çok çeşitli projeleri kapsar, bu nedenle ne tür bir web sitesi oluşturmak istediğiniz önemli değil, burada uygun bir seçenek bulma şansınız yüksektir.

Slider Revolution , güçlü ve popüler bir premium WordPress Revolution Tema slayt gösterisi oluşturucu eklentisidir. WordPress için Slider Revolution’ın nasıl kurulacağına dair kılavuzumuzla kurulumu çok kolay ! Web sitenize bir dizi göz alıcı ve kullanışlı slayt gösterileri eklemenize yardımcı olabilecek bir araçtır. Normalde bu eklentiye erişmek için ödeme yapmanız gerekir, ancak bu en iyi Slider Revolution WordPress temaları koleksiyonundaki seçeneklerden birini seçerek, bu aracı projenizde hiçbir ek ücret ödemeden kullanabileceksiniz.

En iyi Slider Revolution WordPress temaları, bu ticari eklentinin dahil edilmesi nedeniyle paradan tasarruf etmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda web siteniz için önceden oluşturulmuş bir dizi slayt gösterisi ile birlikte gelir. Bu temalarla, yalnızca web siteniz için özel kaydırıcılar oluşturmak üzere bu eklentinin temel işlevlerini kullanma seçeneğine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda bu temaları oluşturan demo slayt gösterilerine kendi içeriğinizi hızla ekleyebilirsiniz.

Bu temaların tümü profesyonel tasarımlara, etkileyici özellik listelerine ve paketlerinde en az bir premium eklentiye sahip olsa da, birçok farklı türde WordPress Revolution Tema web sitesi oluşturmak için kullanılabilirler. İş ana sayfalarından ve çevrimiçi portföylerden e-ticaret mağazalarına ve şık bloglara, üzerinde çalıştığınız proje türü ne olursa olsun, burada yardımcı olabilecek bir tema olmalıdır. Ayrıca, Slider Revolution eklentisini kullanmanın en iyi yollarıyla ilgili ipuçlarımıza göz atın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaydırıcı Devrimi nedir?

Slider Revolution , şık animasyonlar ve etkileşimli efektlerle her türlü görüntü kaydırıcı ve karusel oluşturmanıza olanak tanıyan en popüler WordPress kaydırıcı eklentilerinden biridir.

WordPress temalarında gördüğünüz çekici resim slaytlarının, etkileşimli kahraman bölümlerinin ve ürün kaydırıcılarının neredeyse tamamı Slider Revolution tarafından desteklenmektedir.

Ancak Slider Revolution, bir görüntü kaydırıcı eklentisinden çok daha fazlasıdır. Eklentilerin yardımıyla, artık eklenti, web siteniz için başka birçok yararlı bölüm türü oluşturmak üzere güçlendirilebilir.

WordPress Revolution Tema Eklentisini Kullanmanın En İyi 4 Yolu

Web sitenizi geliştirmek için Slider Revolution’ı kullanmanın birkaç harika yolu.

1. Profesyonel Kaydırıcılar Oluşturmak için Şablonları Kullanın

Görüntü kaydırıcıları yapma konusunda herhangi bir deneyiminiz olmasa bile, Slider Revolution’ı kullanarak profesyonel görünümlü bir görüntü kaydırıcısı, kahraman bölümü, video başlığı ve çok daha fazlasını hızlı bir şekilde oluşturmak için önceden hazırlanmış bir şablon seçebilirsiniz.

kaydırıcı-devrim-şablonları

Eklenti, her türlü slayt ve web sitesi başlığı oluşturmak için kullanabileceğiniz 140’tan fazla önceden hazırlanmış kaydırıcı şablonundan oluşan bir kitaplık içerir. E-Ticaret web sitelerinden küçük işletme web sitelerine, koçluk web sitelerine, moda mağazalarına ve daha fazlasına kadar birçok web sitesi kategorisi için şablonlar bulacaksınız.

2. Etkileşimli Beyaz Tahta Açıklayıcıları Oluşturun

Beyaz tahta açıklayıcı videolar, pazarlamacıların yeni başlayanları ve ürünleri tanıtmak için kullandıkları etkili bir stratejidir. Aslında Dropbox, 0’dan 100 milyon kullanıcıya çıkmak için lansman sırasında aynı stratejiyi kullandı.

kaydırıcı-devrim-beyaz tahta

Slider Revolution ile interaktif açıklayıcı animasyonlar oluşturarak bu açıklayıcı videoları bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Slider Revolution artık etkileşimli beyaz tahta animasyonları oluşturmak için ücretsiz bir eklenti ile birlikte geliyor. Bu eklenti, müşterileri harekete geçmeye ikna etmek için düğmeler ve bağlantılar da içeren animasyonlu açıklayıcılar oluşturmanıza olanak tanır.

3. Harekete Geçirici Mesaj (CTA) ile Kahraman Bölümleri Oluşturun

Çoğu WordPress teması, statik görüntü, kaydırıcı veya atlıkarınca içeren bir başlık gibi bir tür kahraman bölümü içerir. Ancak, varsayılan kahraman bölümünü kullanmak istemiyorsanız ve video yerleştirme veya e-posta katılım kutusu gibi harekete geçirici mesaj içeren farklı bir tasarım kullanmak istiyorsanız ne olur?

kaydırıcı-devrim-video-kaydırıcı

Slider Revolution bu sorunu sizin için çözebilir. Eklenti, kendi benzersiz web sitesi kahraman bölümlerinizi oluşturmak için düğmeler, abone kutuları, video ve ses yerleştirmeleri ve çok daha fazlası gibi kendi öğelerinizi ekleyebilmeniz için slayt gösterisi şablonlarını kolayca özelleştirmenize olanak tanır.

4. Etkileşimi Geliştirmek için Ürün ve Gönderi Kaydırıcıları Ekleyin

Kullanıcı etkileşimlerini ve etkileşimi geliştirmek için içerik kaydırıcıları oluşturmak için Slider Revolution’ı da kullanabilirsiniz.

kaydırıcı-devrim-içerik-kaydırıcısı

Örneğin, eklentiyi e-Ticaret web sitenize öne çıkan bir ürün kaydırıcısı, derginize veya blogunuza öne çıkan bir gönderi kaydırıcısı eklemek veya hatta ajansınızın web sitesine bir hizmet vitrini kaydırıcısı eklemek için kullanabilirsiniz.

Listemizdeki WordPress temaları, Slider Revolution ile oluşturulmuş farklı türde kaydırıcılara sahiptir ve eklentinin bir kopyası ile birlikte ücretsiz olarak gelir.