WordPress Rey Tema

WordPress Rey Tema

wordpress temaci

Rey Nulled  teması, Mobilya mağazaları, Moda/Giyim ve Konfeksiyon mağazaları, Sanatçılar veya Ressamlar mağazası ve diğerleri için uygun olan WooCommerce pazarındaki en benzersiz öğelerden biridir. E-ticaret işi için tüm işlemlerin bir Jack’i.

Rey  Nulled  – Çok Amaçlı WooCommerce Teması

Rey, yaklaşan projeleriniz için bir temel sağlamak için birçok özelliğe, muhteşem bir tasarıma ve kaya gibi sağlam bir altyapıya sahip, iyi hazırlanmış bir WordPress temasıdır. Esas olarak e-ticarete özel bir tema olarak düşünülse de, bu, gücünün sadece bir kısmı. Böylece hemen hemen her tür web sitesi için güvenle kullanabilirsiniz.

Neden Rey  Nulled  vs. Diğer Temalar

Özetle – birçok özelliğe sahip modern, esnek ve hafif bir tema.

Genellikle özellikler ve esneklik hafifliğin tersidir ve temelde temayı şişirir, ancak Rey için durum böyle değil. Modülerliği nedeniyle, şeyler talep üzerine yüklenir, genel ilke şudur: yalnızca kullanımda olanı yükleyin.

Diğerlerinin çalışmalarıyla ilgili olarak, birçoğu şişirilmiş antika temalardır ve kıvrımlı temelleri nedeniyle sürdürülemez hale geliyorlar. Yine, Rey için durum böyle değil. Altyapısı her zaman modülerliğe öncelik verecek ve bu da onu mevcut ve gelecekteki projeler için istikrarlı bir temel haline getirecektir.

Rey Nulled özellikleri:

Yazı Tipi Önyükleyici Google ve Adobe yazı tipleriniz için performans kesintilerini önleyen tek bir gerçek kaynağı  .

Birimsellik Çeşitli yerleşik işlevleri kolaylıkla yükleyin ve boşaltın. Genel ilke – yalnızca kullanımda olanı yükleyin.

Geliştirici dostu Kodlamayı seviyor musun? Harika, biz de öyle! Kancalar ve yerleşik özelliklerle işlevleri kolayca genişletin.

Gelecek için inşa edilmiştir Çünkü çalışmamız ve ileriyi düşünmemiz gerekiyor.

SEO dostu Web standartlarını izleyerek temiz işaretleme.

Yerleşik SVG desteği Bu güzel net ve renkli vektör görüntülerini ekleyin.

Başlık  Oluşturucu.  Flexbox yetkilerini kullanarak, sütunlara ihtiyaç duyarak veya gerekmeksizin, satır içi başlıkları kolayca oluşturun.

Altbilgi Oluşturucu.  Tüm web sitesindeki içeriği göstermek için altbilginizi istediğiniz herhangi bir widget ile doldurun.

Sayfa Kapakları Oluşturucu.  Herhangi bir sayfanın giriş bölümünü keyifli tipografi ve görüntülerle süsleyin.

Mega Menü Paneli Oluşturucu.  Görüntüler ve diğer widget’lar içeren menüler ile birlikte karmaşık gezinmeleri kolaylıkla görüntüleyin.

Giriş animasyonları Ziyaretçilerinizi etkilemek için pürüzsüz sayfa yükleme ve kaydırma giriş animasyonları.

Eşsiz Kapak Elemanları Web sitenizi benzersiz ve sıra dışı kılmak için elle kodlanmış slayt gösterileri.

Çok satırlı Bölüm. Elementor’un eksik özelliği, yerleşik bir Rey özelliğidir. Bölümün sütunlarını satırlar olarak görüntüleyin, gereksiz işaretlemeden kaçının, ancak esneklik ekleyin.

WordPress Rey Tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir