WordPress Shoptimizer Tema

Wordpress Shoptimizer Tema

wordpress temaci

Shoptimizer  , tümü daha fazla kullanıcıyı müşteriye dönüştürmenize yardımcı olmak için tasarlanmış bir dizi özellikle birlikte gelen bir HIZLI WooCommerce temasıdır.

Geliştiriciler, araştırma ve en iyi uygulamalara dayalı olarak Shoptimizer’ı oluşturdular ve bunların çoğu, web’deki en iyi e-ticaret sitelerini analiz eden Baymard tarafından ele alındı. Hız, tasarım ve dönüşümler anahtardır.

WooCommerce ile kendi verilerinize sahip olun ve bunları kontrol edin. Ayrıca, 5.000’den fazla uzantıyla mağazanıza ek işlevler eklemenin birden çok yolu vardır. Varyasyonlar söz konusu olduğunda sınır yoktur.

Shoptimizer neden en optimize edilmiş WooCommerce temasıdır:

En hızlı e-ticaret teması. Hız önemlidir – milisaniyelik bir gecikme bile kayıp siparişlere eşittir. Geliştiriciler, Shoptimizer’ı sektördeki en popüler WooCommerce temalarıyla karşılaştırdı.

Küçültülmüş ve Kritik CSS otomatik olarak oluşturuldu! Shoptimizer, süper hızlı yükleme için ana CSS dosyasının otomatik olarak küçültülmesini içeren hızla ilgili tema seçeneklerini içerir. Ayrıca, dinamik olarak bir ‘kritik CSS’ stil sayfası oluşturur, böylece bir kullanıcının görünüm penceresinin içeriğini neredeyse anında yükler. Bu kritik CSS, sitenizle beklemeden anında etkileşim izlenimi verir – e-ticaret işletmeleri için büyük bir dönüşüm kilometre taşı.

İnanılmaz hız puanları! Shoptimizer’ı Google’ın Lighthouse denetiminden geçirmek, yalnızca 630 milisaniyelik ilk anlamlı boyamayla mükemmel bir performans puanıyla sonuçlanır!

Dönüşümler için tasarlanmıştır. Mağazanız için dönüşüm için optimize edilmiş bir tema, trafik elde etmek için daha fazla zaman ve para harcamanıza gerek kalmadan başarınızı katlayabilmesi açısından önemlidir.

SEO sıralamaları üzerinde büyük bir etkisi. Google, 2018’den itibaren web sitelerini dizine ekleme şeklini değiştirdi. Mobil ilk olarak, web sitenizin mobil sürümünün, Google’ın dizinine dahil ettiği şeylerin başlangıç ​​noktası ve sıralamaları nasıl belirledikleri konusunda temel olduğu anlamına gelir. Shoptimizer’da mobil sayfa hızına ve yükleme süresine öncelik verilir ve görseller mobil deneyim için optimize edilir.

Öğeleri daha da hızlı bulun. Shoptimizer’da bir ürün aramak, sayfadan ayrılmadan anında en iyi sonuçları ortaya çıkaracaktır. Aramanızı güçlendirin ve kullanıcıları saniyeler içinde aradıkları ürüne yönlendirerek daha hızlı dönüştürün.

Kendi tarzınla markala. Tema seçeneklerinde marka kimliğinize uyacak şekilde renkleri hızla değiştirin – özel kod gerekmez.

Özelleştiriciyi kullanır. Yerel özelleştiricide tipografi, tasarım ve düzen düzenlemelerini kolayca yapın. Saniyeler içinde ince ayar yapabilirsiniz.

Wordpress Shoptimizer Tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir