WordPress Themify Ultra Tema

WordPress Themify Ultra Tema

wordpress temaci

WordPress Themify Ultra Tema , Themify tarafından oluşturulan en güçlü ve esnek WordPress temasıdır ve herhangi bir siteyi hızlı ve güzel (ve elbette duyarlı) oluşturmayı kolaylaştırır. Başlıktan alt bilgiye kadar tema tasarımınızın tüm kontrolünü elinize alın. Birçok düzen seçeneği ve özelliği ile yüklü olan bu tema, Themify’ın açık ara en çok yönlü temasıdır.

Sürükle ve bırak oluşturucu. Themify’ın popüler sürükle ve bırak Oluşturucusunu kullanarak sınırsız duyarlı düzenler oluşturun.

Paralaks Kaydırma ve Duyarlı. Builder ile tüm cihazlarda ve çözünürlükte çalışan çarpıcı paralaks yüzer efektler tasarlayın.

Önceden Hazırlanmış Demolar. Tema ayarlarını, içeriği, menüleri, widget’ları vb. içeren demo kurulumunu tıpkı tema demolarımız gibi tek bir tıklama ile içe aktarabilirsiniz. Bu, müşteri siteleri oluşturmak için bir zaman tasarrufu sağlar. Mevcut sonraki demolar: Ajans, e-Ticaret, Restoran, Avukat, Düğün, Spa, Fitness.

Akıllı Düzen Seçenekleri. Ultra, size üst bilgiden alt bilgiye kadar site genelinde veya sayfa bazında tam kontrol sağlar. Bu, tüm sitenizin aynı görünümü ve hissi paylaşmasını sağlayabileceğiniz veya her sayfa için benzersiz bir görünüm oluşturabileceğiniz anlamına gelir.

15 başlık/sayfa stili. 15 stilden bir başlık/sayfa tasarımı seçin (başlıksız seçeneği, başlıkta gezinmek istemediğiniz açılış sayfaları yapmak için mükemmeldir). Ve evet, yapışkan bir başlık seçeneği var.

6 başlık arka plan seçeneği . Başlık arka planı şunları yapmanıza olanak tanır: bir arka plan görüntüsü yükleme, düz bir renk seçme, kaydırıcı ekleme, video yükleme, animasyon renkleri ayarlama veya isterseniz şeffaf olmasını sağlama.

WordPress Themify Ultra Tema 

6 altbilgi düzeni . Altbilgi logosunun, menünün, widget’ın ve kredi metninin görünürlüğünü değiştirmek için seçenekler içeren 6 altbilgi düzeni seçeneği.

5 tek gönderi düzeni. Tek gönderi düzeni açısından, varsayılan bir düzen artı 4 benzersiz düzen vardır.

6 arşiv düzeni. Arşiv düzenleri için seçebileceğiniz 6 farklı stilimiz var: kaydırıcı, tam genişlik, duvarcılık, ızgaralar, polaroid ve kaplama. Ayrıca gönderi başlığı, öne çıkan görsel, meta, içerik vb. gönderi öğelerinin görünürlüğünü de değiştirebilirsiniz.

Bölüm kaydırma. Tam Bölme temamızdan ilham alan tam bölüm kaydırma özelliği, görüntüleyenlerin bir sunum slayt gösterisi gibi sayfa tasarımınızı her seferinde bir satır kaydırmasına olanak tanır.

60+ Önceden tasarlanmış Düzen. Builder, profesyonel tasarımcılar tarafından tasarlanan önceden hazırlanmış düzenlerden oluşan devasa bir kitaplık içerir. Basitçe bir düzeni içe aktarın, metni ve görüntüleri değiştirin ve işiniz bitti! Dakikalar içinde harika bir paralaks açılış sayfası yapabilirsiniz.

10 Bonus Eklenti. 9 ücretsiz Builder eklentisi ile önceden hazırlanmış sitelerimizle tamamen aynı mizanpajlara sahip olun. Değeri 100$ olan Ultra temasını satın almak size tüm bu bonus eklentilere erişmenizi sağlayacaktır.

Mega Menü. Mega menü, son gönderileri, çok sütunlu menüleri ve hatta menüye widget ekleme yeteneğini görüntülemenize olanak tanır.

Görüntü Filtreleri. Orijinal görüntü kaynağını düzenlemeden görüntülerinize Gri Tonlamalı, Bulanıklık ve Sephia filtrelerini otomatik olarak uygulayın (Photoshop gerekmez).

Portföy. Çalışmalarınızı ve hizmetlerinizi sergilemek mi istiyorsunuz? Ultra, blog gönderileri için mevcut tüm gönderi düzenleriyle sorunsuz çalışan isteğe bağlı bir portföy içerir. Bonus olarak bir posta filtresi bile atıyoruz.

WooCommerce Mağazası.  Bir şey satmak ister misin? Harika, Ultra, mağazayı genel tema görünümüyle eşleştiren WooCommerce entegrasyonuna sahiptir.

WordPress Themify Ultra Tema

WordPress Themify Ultra Tema İnceleme Artıları ve eksileri (2021)

Çok sayıda mevcut WordPress teması sayesinde sitenizi tam olarak hayal ettiğiniz gibi yapmak zor değil. Ancak bu kadar çok seçenek arasından doğru olanı seçmek bazen göründüğünden daha zor olabilir. Bu Themify Ultra Tema incelemesinde size bu temanın neler sunabileceğini ve site ihtiyaçlarınız için seçmeniz gerekip gerekmediğini göstereceğim.

Doğru temayı seçmek sitenizin başarı şansını artırabilir veya azaltabilir. Hafife almak isteyeceğiniz bir karar değil.

Bu kadar çok tema varken, sadece bir tanesine karar vermek zor. Bahse girerim birçoğu tema arama sırasında tema seçeneklerini, ayarları ve özellikleri karşılaştırarak sayısız saat kaybetmiştir.

Bu yazıda, sizi WordPress temaları satın alabileceğiniz popüler yerlerden biriyle tanıştıracağım : Themify . Özellikle, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda tasarım görünümü ve yerleşik demo sitesi ile birlikte gelen Themify Ultra teması .

Bu Themify Ultra incelemesinde size özelliklerini ve ihtiyaçlarınıza uygun tema olup olmadığını göstereceğim. Ultra Tema, herkesin herhangi bir siteyi kolay ve hızlı bir şekilde oluşturmak için kullanabileceği güçlü, verimli ve esnek WordPress temalarından biridir.

Kullanışlı ve kullanıcı dostu bir temadır çünkü web sitesi üzerinde üstbilgiden altbilgiye kadar tam kontrol sağlar.

WordPress Themify Ultra Tema İncelemesi

Ultra teması , Themify çerçevesiyle desteklenmektedir. Bu tema, önceden hazırlanmış demo sitelerini ve tasarım görünümlerini içerir. Dış görünüm yalnızca sitenin tasarım görünümünü dönüştürmekle kalmaz, aynı zamanda dakikalar içinde gerçek bir örnek site oluşturmanıza da yardımcı olabilir.

Tek bir tıklama ile tema ayarlarını, içeriği, menüleri, widget’ları vb. içeren demo kurulumunu içe aktarabilirsiniz. İşte Themify özelliklerinden bazıları:

 • Sürükle ve bırak oluşturucu – Ön uçta canlı önizleme ile herhangi bir düzen oluşturun. Paralaks kaydırma, arka plan videosu, animasyonlar vb. gibi birçok efektle birlikte gelir.
 • Demo içe aktarma – Demo sitesinde gördüğünüz gibi mi? Sitenizin bir demo kurulumu gibi görünmesi için kolayca çoğaltabilirsiniz (silinebilir).
 • Paneli özelleştir – Başlıktan alt bilgiye temanın hemen hemen her öğesini stillendirin. Sadece işaret edip seçin ve önizlemede canlı olarak görün. CSS kodlaması gerekmez.
 • Banner içeriği – Banner reklamları herhangi bir kodlama olmadan şablonun herhangi bir yerine kolayca ekleyin
 • Otomatik tema güncellemeleri – Temayı WordPress web sitesi kontrol panelinizden güncelleyebilirsiniz. İndirmeye veya FTP’ye gerek yok.
 • Logo resmi – Özelleştirilebilir web sitesi logo metni ile markanızı oluşturun veya logonuzu yükleyin.
 • Optimize edilmiş SEO – Arama motoru optimizasyonu (SEO) en iyi uygulamaları göz önünde bulundurularak kodlanmıştır .
 • Google yazı tipleri – Yazı tipi stili için 600’den fazla Google web yazı tipi seçilebilir.
 • Sosyal simgeler – Themify, kutudan çıkar çıkmaz sosyal simgelerle birlikte gelir.
 • WPML uyumlu – Themify temalarıyla çok dilli bir siteyi çevirin veya oluşturun. WPML ile ilgili daha fazla bilgi için WPML incelememe bakın .
 • WooCommerce – WooCommerce ile web sitenizi çevrimiçi bir mağazaya dönüştürün.

 

WordPress Themify Ultra Tema Tekliflerini Hangi Özellikler?

Themify teması birçok yerleşik özellikle birlikte gelir. Farklı özellikler şunları içerir:

 

Oluşturucu Eklentileri

Bonus oluşturucu eklentileri  size tema satın almış ve onlar aşağıdakileri içerir zamanlar bu tema aracılığıyla sağlanır ücretsiz olarak kullanılabilir:

1. Maskeli Görüntü – Görüntüleri herhangi bir şekilde görüntüleyin ve metnin bu şeklin etrafına sarılmasını sağlayın.

2. Slayt Gösterisi – Her satırı harika slayt geçiş efektleriyle görüntüleyin.

3. Sonsuz Gönderiler – Gönderileri paralaks, ızgara, bindirme veya liste görünümünde sonsuz kaydırmayla görüntüleyin.

4. Daktilo – Metninizi göz alıcı yazma animasyonuyla görüntüleyin.

5. BG Video Slider – Satır arka planınızda birden fazla video görüntüleyin.

6. Image Pro – Görüntü filtreleri, renk/görüntü yerleşimi ve animasyon efektleriyle görüntüleri güzelleştirin.

7. Slider Pro – Geçiş ve animasyon efektleriyle çarpıcı kaydırıcılar yapın.

8. Sonsuz Arka Plan – Yatay veya dikey olarak sonsuz kayan arka plan görüntüsü.

 

theify ultra tema eklentileri

 

9. Fiyatlandırma Tablosu – Güzel ve duyarlı fiyatlandırma tabloları oluşturun .

10. Çubuk Grafik – Çubuk grafikleri görüntüleyin.

11. İçerik Kısıtlama – Modül veya satır içeriğini WordPress kullanıcı rollerine göre kısıtlayın.

12. Maps Pro – Çoklu işaretçiler, özel simgeler, araç ipuçları ve 40’tan fazla harita stili.

13. Geri Sayım – Geri sayım etkinlikleri ve promosyonlar.

14. Döşemeler – Windows 8 metro düzenleri oluşturmak için döşemeleri sürükleyip bırakın.

15. İşaretçiler – Resminizin belirli alanlarını vurgulayın.

16. WooCommerce – WooCommerce ürünlerini Builder’ın herhangi bir yerinde gösterin.

17. Zaman Çizelgesi – İçeriği zaman çizelgesi tarzı düzenlerde görüntüleyin.

18. İlerleme Çubuğu – Giriş yüzdesine dayalı animasyonlu çubuklar.

19. FitText – Metni kapsayıcıya otomatik sığdır.

20. Sayaç – Hareketli daireler ve sayı sayaçları.

21. İletişim – Basit iletişim formu.

22. Button Pro – Özel tasarlanmış eylem düğmeleri.

23. Ses – Zarif ses çalma listesi.

24. A/B Görüntüsü – İki görüntüyü yan yana karşılaştırın.

 

Önceden Tasarlanmış Düzenler

Orada birçok önceden tasarlanmış düzenleri Bu tema ile birlikte ve bu düzenleri hayatı kolaylaştırabilir. Tek yapmanız gereken uygun ayarlamaları yapmak, istediğiniz içeriği eklemek ve web sitesi kısa sürede hazır olacaktır.

 

theify ultra tema önceden tasarlanmış düzenler

 

Düzenlerin seçimi de çok geniştir, bu nedenle seçim yapabileceğiniz birçok seçenek vardır. Bu, Ultra temasının piyasada bu kadar popüler bir tema olmasının bir başka nedenidir.

 

Akıllı Düzen

Ultra teması, akıllı düzen özelliği aracılığıyla site genelinde veya tek tek sayfalar arasında seçim yapma seçeneği sunar. Bu, web sitesinin tamamı için aynı görünümü seçebileceğiniz veya web sitesinin her sayfasının görünümünü değiştirebileceğiniz anlamına gelir .

 

theify ultra tema akıllı düzen

ultra tema tek gönderi düzenleri

 

Bu nedenle, ana sayfanın sarı bir arka plana sahip olmasını ve ardından “Hakkımızda” sayfasının siyah bir arka plana sahip olmasını istiyorsanız, bunu kolaylıkla yapabilirsiniz.

Akıllı düzen seçenekleri arasında  17 farklı sayfa/başlık stili, başlık arka planı için altı seçenek, 5 Tek yazı düzeni, önceden ayarlanmış tipografi, önceden ayarlanmış renkler, geçiş yapılabilen öğeler vb. bulunur.

Ultra, aralarından seçim yapabileceğiniz arşiv gönderi düzenleri için altı farklı stil içerir. Bunlar kaydırıcı, tam genişlik, duvarcılık, ızgaralar, polaroid ve kaplamadır.

Ayrıca gönderi başlığı, öne çıkan görsel, meta, içerik vb . gönderi öğelerinin görünürlüğünü de değiştirebilirsiniz. Ayrıca, orijinal görüntü kaynağını düzenlemeden görüntülerinize gri tonlamalı, bulanıklık ve sepya filtreleri otomatik olarak uygulayabilirsiniz.

Görüntü filtresi ve fareyle üzerine gelme filtresi , isteğe göre global veya ayrı ayrı uygulanabilir. Ultra, mevcut tüm gönderi düzenleriyle sorunsuz bir şekilde çalışan çalışmalarınızı ve hizmetlerinizi sergilemek için isteğe bağlı bir portföy içerir.

Ultra, mağazayı genel tema görünümüyle eşleştiren ve sorunsuz bir e-ticaret deneyimi yaratan WooCommerce entegrasyonuna sahiptir .

 

Bölüm Kaydırma

Tam bölüm kaydırma özelliği, web sitesi ziyaretçilerinin eski moda şekilde aşağı kaydırmak yerine belirli bir sayfanın tüm bölümlerini kaydırmasını sağlar.

Bu seçenekte, içeriğinizi web sitenizin ziyaretçilerine daha görünür kılmak için içeriğinizi farklı bölümlere ayırabilirsiniz .

Bu özelliğin kullanılmasıyla, web sitenizin içeriği, ziyaretçileriniz için çok daha eğlenceli ve geçmesi kolay bir şeye dönüştürülebilir.

 

 

Bu özellik ayrıca , ziyaretçilerin gördüklerinin ilgisini çekmesi için önce dikkat çekici içeriği sunma şansı verir .

Mega Menü

Mega menü , son gönderileri, çok sütunlu açılır menüleri ve hatta menüye widget ekleme özelliğini görüntülemenize olanak tanır.

 

 

WordPress Themify Ultra Tema Sayfa Oluşturucu Aracı

Oluşturucu, tüm Themify WordPress temalarına dahil edilmiş bir sayfa oluşturma aracıdır. Builder, Themify dışı temalarda kullanım için bağımsız bir WordPress eklentisi olarak da mevcuttur .

Bu sayede Ultra, güçlü bir sürükle ve bırak sayfa oluşturma aracıyla donatılmıştır. Builder ile bir WordPress sayfası açtıktan sonra, geleneksel WordPress Düzenleyicisi, ön uç, sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile değiştirilir.

Artık sıfırdan yeni sayfa tasarımları oluşturabilir veya Ultra ile sağlanan demo içeriğini düzenleyebilirsiniz . Builder ile farklı bölümlerden oluşan özel düzenler oluşturabilirsiniz .

Her bölüm, sayfanın geri kalanından bağımsız olarak özelleştirilebilir, bu da renkleri ve diğer biçimlendirme ayarlarını değiştirmenize olanak tanır.

Ardından, özel sayfa tasarımlarınızı oluşturmak için çeşitli modülleri bölümlerinize sürükleyip bırakabilirsiniz .

Builder, kullanışlı modüllerden oluşan iyi bir seçkiyle donatılmış olarak geldiğinden, WordPress web sitenizden gelişmiş ve zengin özelliklere sahip sayfa tasarımları tasarlamak için bu aracı kullanabilirsiniz.

WordPress Themify Ultra Tema İnceleme Özeti

Bu, WordPress kullanıcıları için en iyi temalardan biridir çünkü pek çok özelliği vardır ve bütçe dostudur. Temanın kodu çok kaliteli ve hem temiz hem de kararlı.

Ultra demolarının görünümünü beğendiyseniz ve projenize uyan bir tane varsa, bu temayı güvenle satın alabilirsiniz.

Peki web siteniz için Ultra’yı mı seçmelisiniz? Çok amaçlı WordPress temaları alanında bu kadar çok rekabet olduğundan, Ultra’nın gereksinimler listenizdeki tüm kutuları kontrol ettiğinden emin olmanız gerekir.

Ultra’yı seçerseniz, saygın bir şirketten popüler bir tema alacaksınız.

Aynı zamanda birçok kullanıcı tarafından kapsamlı bir şekilde test edilmiş ve bir dizi farklı web sitesi için sağlam ve güvenli bir temel olduğu kanıtlanmış bir temadır.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli profesyonel demolara , zengin içerik şablonlarına ve amaca yönelik bir sürükle ve bırak sayfa oluşturma aracı da dahil olmak üzere çok sayıda özelleştirme seçeneğine sahip olmanın sesini seviyorsanız, Ultra yüksek kaliteli bir WordPress’tir. hayal kırıklığına uğratmayacak bir tema.

Bu temanın kullanım kolaylığı nedeniyle, yeni web siteniz kısa sürede hazır ve çalışır durumda olacaktır. Themify sizin “fincan çayınız ” değilse, Deep temayı ( Derin tema incelemesini kontrol edin ), OceanWP temasını ( OceanWP tema incelemesine bakın), Astra’yı ( Astra Pro incelemesine bakın ), GeneratePress’i ( GeneratePress ve Astra karşılaştırmasını kontrol edin ) veya çeşitli nişleri beğenebilirsiniz. SiteMile’dan temalar (bkz. SiteMile temaları incelemesi ).

Themify Ultra temasını nasıl kullandınız? Bu konu hakkında ne düşünüyorsun? Aşağıdaki yorumlar bölümünde düşüncelerinizi bana bildirin.

WordPress Themify Ultra Tema İncelemesi – Çeşitli, Çok Yönlü ve Yüksek Yetenekli WordPress Tema Mağazası

Bu mükemmel WordPress temasını mı arıyorsunuz? Kaybolmak kolaydır, biliyorum, ancak doğru temayı seçmek sitenizin başarı şansını artırabilir veya azaltabilir – bu nedenle, hafifçe almak isteyeceğiniz bir karar değildir.

Sorun: Dışarıda binlerce tema varken sadece bir tanesine karar vermek zor. Tema avı yaparken felci analiz etmek için sayısız saat kaybettim.

Bir tema bulmakta zorlanıyorsanız, sizi WordPress temaları satın almak için en popüler yerlerden biri olan Themify ile tanıştıracağım için bu gönderi tam zamanında gelmiş olabilir .

Bu gönderi boyunca, fiyatlandırma, tema özellikleri, eklentiler ve destek kalitesi dahil olmak üzere tüm önemli Themify bilgilerini ele alacağım.

Hadi dalalım.

WordPress Themify Ultra Tema Nedir?

Themify, 2010 yılında kurucu ortaklar Nick La (şöhret iddiası inanılmaz derecede başarılı Web Designer Wall web sitesinin kurucusuydu ) ve Darcy Clarke tarafından başlatıldı . Çok az WordPress işletmesi onuncu yılında olduğunu iddia edebilir, bu da Themify’ı WordPress dünyasının en eski ve en saygın tema satıcılarından biri yapar.

Themify’ın amacı basitti: Güzel WordPress temaları ve güçlü eklentiler geliştirmek. Tema ve eklenti koleksiyonu ayrı ayrı satın alınabilir, yani Themify bir WordPress tema mağazasının çatısı altında rahatça oturabilir.

Bununla birlikte, Themify öncelikle bir WordPress kulübü olarak çalışır, yani tüm temalarına ve eklentilerine erişim için tek bir sabit ücret ödeyebilirsiniz – birden fazla web sitesi işleten kişilerin WordPress ürünlerini satın almaları için popüler bir yol.

Themify gibi WordPress kulüpleri birçok nedenden dolayı popülerdir. Bir site oluşturma uzmanıysanız, müşterilerinize çok çeşitli seçenekler sunarsınız; Bir hobi site oluşturucusuysanız, bir favoriye karar vermeden önce web sitenizi çeşitli şekillerde deneyebilirsiniz.

Kaydolmadan önce Themify’ı denemek isteyenler için, resmi depoda küçük bir ücretsiz tema ve eklenti koleksiyonu da sunuyor.

Fiyatlandırma

Ürünlerin fiyatını tartışarak başlayalım.

Her şeyi basitleştirmek için Themify, tek tek temalar için 59 ABD doları veya tema ve Photoshop dosyaları için 69 ABD doları sabit fiyatlandırma sunar. Ayrıca başka bir temadan Themify’a geçerseniz tema satın alma işleminizde %50 indirim kazanabilirsiniz – işte o teklifle ilgili ayrıntılar .

Bazı eklentiler diğerlerinden daha karmaşık olduğu için, Themify’ın eklenti tekliflerinin her birinin maliyeti 19 ila 49 dolar arasında olduğundan daha fazla fiyat değişikliği beklenebilir. Themify’ın eklentilerinin çoğunda birden fazla ‘eklenti’ bulunur, ancak premium sürümü satın alırsanız Themify size tüm eklentilere erişim sağlar – yani Themify artık tek tek eklentiler satmaz.

Bunlar, WordPress dünyasında nispeten standart fiyatlardır – ne ucuz ne de aşırı pahalı. Büyük WordPress pazarlarına bir göz atın ve aynı basketbol sahasında fiyatlandırılan ürünleri göreceksiniz.

Eğer biraz daha fazla para ile kısmına hazırlanan eğer Ancak, çok daha alabilirsiniz patlama paranın . Themify Master Club , tüm Themify temalarına, eklentilerine, eklentilerine ve Photoshop dosyalarına tek bir düşük fiyata erişmenizi sağlar .

Master Club, her ikisi de her şeye erişmenizi sağlayan iki fiyatlandırma planı sunar :

 • Master Club : 89 $, bir yıllık destek ve güncelleme ile tüm ürünlere erişim. İlk yıldan sonra erişime devam etmek için yenilemeniz gerekir, ancak yenilemelerde %30 indirim alırsınız .
 • Lifetime Club : 249$, ömür boyu destek ve güncellemelerle tüm ürünlere erişim .

Her iki plan da, tüm temaları ve eklentileri sınırsız sitelerde kullanmanıza izin verir ; bu, özellikle ajanslar veya çok sayıda WordPress sitesi oluşturan herkes için büyük değer sunar.

Temalar

Şimdi, dikkatimizi temalara çevirme zamanı .

Her temanın maliyeti 59$ olduğundan, açık ara en uygun maliyetli satın alma yöntemi, tüm temalara yılda sadece 89$’a erişmenizi sağlayan Master Club’dır – tema başına yaklaşık 2$’a ( ayrıca tüm eklentileri de alırsınız) ).

TEMA ÖZELLIKLERI

Çoğu tema benzersiz bir işlevsellik kümesiyle gelse de, Themify Framework olarak bilinen her Themify temasının altında yatan evrensel bir özellik kümesi de vardır .

WordPress Themify Ultra Tema, demo içe aktarmadan başlayarak çeşitli kullanışlı özelliklerle birlikte gelir. Demonun niteliklerine göre bir tema seçtiyseniz, web sitenizin o demoyla aynı görünmesini saniyeler içinde elde edebileceğinizi bilmek sizi memnun edecektir.

Bunun da ötesinde, Themify kapsamlı özelleştirmeyi destekler. Belki de en önemlisi, buna Themify Builder’a erişim dahildir. Builder bağımsız bir eklenti olarak da mevcut olduğundan şimdilik bunu geçeceğiz, bu yüzden daha ayrıntılı olarak ele alacağız. Özelleştirme, özel bir stil paneli aracılığıyla kontrol edilir ve tek bir tıklamayla renkleri, yazı tiplerini ve simgeleri değiştirmenize olanak tanır.

Themify temaları, sitenize harika içerik eklemeyi son derece kolaylaştıran mükemmel yerleşik kısa kod koleksiyonlarıyla da bilinir. Themify kısa kodları, ücretsiz bir eklenti olarak da mevcuttur ve size bunları Themify olmayan web sitelerinde kullanma fırsatı verir.

Kısa kodlara ek olarak, tüm temalar yeni WordPress düzenleyicisindeki bloklarla uyumludur.

Son olarak, web sitenizin mümkün olduğunca kullanılabilir olmasını sağlamak için Themify, WooCommerce, WPML ve WordPress çekirdeğinin en son sürümü ile tam uyumluluğu garanti eder.

Bunlar, sitenizi oluştururken size gerçekten sağlam bir temel sağlayan harika bir dizi özelliktir.

TEMA BULMA

Bazı WordPress kulüpleriyle karşılaştırıldığında, Themify koleksiyonu bugüne kadar 42 temadan oluşan nispeten küçük görünüyor. Bununla birlikte, temaların farklı stilleri vardır, harika görünürler ve yüksek özelliklere göre oluşturulmuştur.

Daha küçük sayı nedeniyle Themify, kapsamlı arama işlevselliği gerektirmez. Temalar popülerlik sırasına göre listelenmiştir ve her biri için tek tıklamalı bir demo mevcuttur – bu nedenle temanın ürün sayfasına tıklamanız gerekmez.

Bir tema satın almadan önce, demoyu izlemenizi şiddetle tavsiye ederim, çünkü size sitenizin düzeninin ve estetiğinin nasıl görüneceği hakkında bir fikir verecektir – ayrıca size sunulan işlevsellik hakkında bir fikir verecektir (temelde satın almadan önce deneyin ).

Aramanızı daraltmak için biraz yardıma ihtiyacınız varsa, Themify ayrıca e-Ticaret, kurumsal, dergi, portföy ve restoran temaları için seçenekler de dahil olmak üzere sayfanın sağına birkaç kategori ekledi. Ne tür bir tema aradığınızı biliyorsanız, bunlar aramanızı yalnızca bir avuçla daraltmanıza yardımcı olabilir.

Bir tema satın almadan önce, ürün sayfasına da tıklamaya değer. Themify, her temanın özellikleri hakkında birçok bilgi sağlayarak bunları çok kullanışlı hale getirdi.

Bir WordPress Themify Ultra Tema nasıl göründüğünü görmek ister misiniz? Sorun değil. Bu bölümde en popüler beş tanesini inceleyeceğim.

1. ULTRA

Ultra , Themify’ın çok amaçlı, çok yönlü temasıdır. Esnekliği, 26’dan fazla önceden demo web sitesinde gösterildiği gibi, herhangi bir niş içinde herhangi bir türde web sitesi için kullanılabileceği anlamına gelir. Tema, büyük ölçüde Builder’a dayanır ve düzenler ve renklerden yazı tiplerine kadar özelleştirme seçenekleriyle birlikte gelir. Themify kataloğundaki en çok yönlü temayı arıyorsanız, işte bu.

Fiyat: 59 $ | Canlı Demo | Tüm detaylar

2. ALIŞVERIŞ

Shoppe, herhangi bir türde e-ticaret mağazası oluşturmak için kullanabileceğiniz çok amaçlı bir WooCommerce temasıdır. Ajax alışveriş sepeti, istek listeleri, ürün hızlı görünümü, Ajax hızlı arama ve ürün resmi yakınlaştırma gibi bir dizi yararlı yerleşik e-ticaret özelliği ile birlikte gelir.

Ayrıca, farklı e-ticaret nişleri için kullanabileceğiniz sekizden fazla önceden ‘dış görünüm’ sunar. Ve diğer Themify temaları gibi, tüm bu içeriği Themify Builder’ı kullanarak özelleştirebilirsiniz.

3. İNIŞ

Adından da anlaşılacağı gibi, Açılış özel bir açılış sayfası temasıdır ( bir önceki gönderide ne zaman çıktığını derinlemesine inceledik ). Bu nedenle, düzen nispeten basittir, çünkü amaç mümkün olduğu kadar çok e-posta adresi toplamaktır – veya hedeflediğiniz hedef ne olursa olsun. Tema, size mükemmel açılış sayfanızı oluşturma fırsatı veren beş başlık seçeneğiyle birlikte gelir. Ayrıca 25’ten fazla şablonu destekleyerek size ilham almak için kullanabileceğiniz bir dizi başlangıç ​​noktası sunar.

4. PARALAKS

Paralaks, ziyaretçiler sayfayı aşağı kaydırdıkça düzgün bir paralaks kaydırma efekti kullanan tek sayfalık bir WordPress temasıdır. Parallax’ı diğer uygulamalar için de kullanabilmenize rağmen, bir portföy veya kurumsal web sitesi için harika bir seçenek sunar. Bu kullanımları desteklemek için, portföy öğeleri ve ekip üyeleri için özel gönderi türleri ile birlikte gelir.

5. BÖL

Themify’ın bir başka güzel teması olan Split , adını sayfayı aşağı kaydırırken görebileceğiniz göz alıcı ‘bölücü’ animasyonlardan alıyor. Bölme efekti, karşılaştırmaları yan yana göstermenin etkili bir yolu olmasını da sağlar. Tema, ziyaretçilerin istedikleri içeriği bulmalarına yardımcı olmak için kullanışlı filtre işlevine sahip Pinterest tarzı bir portföyü de destekler.

Fiyat: 59 $ | Canlı Demo | Tüm detaylar

Eklentileri Temalaştır

Themify ayrıca genişleyen bir premium eklenti ve eklenti koleksiyonunu da stoklar . Şu anda Themify’ın 12 eklentisi (bazıları ücretsiz) ve 30’dan fazla eklentisi var, bu da Master Club’ı satın alırsanız size çok değer katıyor.

TEMA OLUŞTURUCU

WordPress Themify Ultra Tema Oluşturucu muhtemelen Themify en. Her Themify temasıyla birlikte gelir ve bağımsız eklenti sürümünü Themify olmayan temalarla da kullanabilirsiniz.

Çekirdek Themify Builder eklentisi WordPress.org’da ücretsiz olarak mevcuttur . Daha fazla işlevsellik için, yalnızca 39 $ karşılığında 25’ten fazla eklenti paketi satın alabilirsiniz ( veya tüm eklentileri Master Club’ın bir parçası olarak edinebilirsiniz ).

Güçlü bir sayfa oluşturucu eklentisi olan Themify Builder, sayfalarınız için güzel, özel düzenler tasarlayarak yaratıcı kaslarınızı esnetme fırsatı sunar. Yaratıcılığınıza yardımcı olmak için Themify Builder, ön veya arka ucu kullanarak özel tasarımlarınızı oluşturmanıza olanak tanır. Özellikle ön uç oluşturma işlevi, modüllerinizin sitenizin canlı bir sürümünde nasıl bir araya geldiğinin tam bir önizlemesini sunar.

Modüllerden bahsetmişken, Themify Builder seçenekler ve işlevlerle yüklü olarak gelir. Buna haritalar, galeriler, harekete geçirici mesaj düğmeleri ve kaydırıcılar dahildir – yani ihtiyaç fazlası eklentilerini kaldırabilirsiniz . Ayrıca sınırsıza yakın özelleştirme seçenekleri ve ayrı modüllere uygulayabileceğiniz 60’tan fazla şık animasyon vardır.

Bu çekirdek modüllere ek olarak, Themify bugüne kadar 25 Builder uzantısı yayınladı. Bunlar şunları içerir:

 • Image Pro — resimlerinize filtreler, bindirmeler ve animasyonlar ekleyin.
 • Fiyatlandırma Tablosu.
 • Grafik çubuğu.
 • İçerik Kısıtlama – esasen web sitenizi bir üyelik sitesine dönüştürün.
 • WooCommerce — WooCommerce ürünlerini web sitenizin herhangi bir yerinde görüntüleyin.
 • İlerleme Çubukları.
 • Zaman çizelgeleri.
 • Maps Pro — birden çok işaretçi ve özel simge ekleyin.
 • Slider Pro — muhteşem kaydırıcılar oluşturun.
 • A/B Görüntüleri — kolay karşılaştırma için dinamik bir kaydırıcıyla görüntülerin önüne/sonuna yerleştirin.

Not: Tüm Themify WordPress temaları, Themify Builder işlevselliğini içerir. Eklenti bağımsız olarak yayınlandı, böylece Themify Builder’ı Themify olmayan bir temayla kullanabilirsiniz.

OLUŞTURUCU UZMANI

Builder Pro , Themify’ın en yeni eklenti sürümüdür. Themify Builder’ın aynı görsel, sürükle ve bırak konseptini alır, ancak bunu tüm temanıza uygulamanıza izin verir .

Diğer bir deyişle, WordPress web sitenizin %100’ünü oluşturmak için görsel, sürükle ve bırak tasarımını kullanabilirsiniz.

 • başlık
 • altbilgi
 • yazı ve sayfa şablonları
 • arşiv şablonları
 • WooCommerce ürün ve mağaza sayfaları
 • arama sonuçları sayfaları
 • …her şey.

Bu farklı şablonların nerede görüneceğini kontrol etmek için görüntüleme koşullarını kullanabilirsiniz. Örneğin, blog gönderileriniz için bir başlık ve WooCommerce ürünleriniz için başka bir başlık kullanabilirsiniz. Bu, görüntülediğiniz içerik ne olursa olsun sitenizi optimize etmenize yardımcı olur.

Diğer bir güçlü özellik ise tasarımlarınıza dinamik içerik ekleme yeteneğidir. Örneğin, ACF veya Bölmeler ile özel alanlar oluşturduysanız, bu alanlardaki verileri dinamik olarak şablonlarınıza ekleyebilirsiniz.

Ve her şeyi sıfırdan istemiyorsanız, Builder Pro ayrıca önceden veya çok sayıda tema ve şablonla birlikte.

Yazma sırasında, Builder Pro daha yeniydi ve bu nedenle Themify ekibi onu ücretsiz olarak veriyordu . Ancak, bu sınırlı bir süreli anlaşmadır, bu nedenle bu yazıyı okuduğunuzda, ödeme yapmanız gerekecek bir şansınız var.

Builder Pro, Themify’ın 2017’de sonlandırdığı Themify’ın eski Themify Flow projesinin manevi halefidir .

YAZI TIPI OLUŞTURUCU

Mesaj Tipi Oluşturucu eklentisi bu özel içerik türleri için özel yayın türleri ve taksonomilerin yanı sıra şablonları oluşturmak için yardımcı olur. Bu gerçekten yararlıdır çünkü özel gönderi türleri oluşturmak yeterince kolay olsa da, bu içeriği ön uçta biçimlendirmek çok daha zordur.

Post Type Builder, dinamik içeriği dahil etmek için kolay bir sürükle ve bırak arayüzü ile bunu basitleştirir.

Daha fazla esneklik sağlamak için beş eklenti de vardır.

 • Ekstra Alanlar — kaydırıcılar, galeriler ve haritalar dahil sekiz ek giriş alanı türü oluşturmanıza olanak tanır.
 • Gönderimler — kullanıcılar ön uçtan özel gönderi türleri. Bu uzantı özellikle dizinler için ve site sahibi gönderimler için sabit bir ücret bile talep.
 • Harita Görünümü — gönderileri bir harita üzerinde dinamik olarak görüntüleyin.
 • Ara — özel gönderi türleri için gelişmiş arama formları oluşturun.
 • İlişki – iki gönderi türünü birbirine bağlayın. Örneğin, bir ‘kitap’ yazı tipini bir ‘yazar’ yazı tipine bağlamak.

Açıkçası, Post Type Builder, yukarıdaki Builder Pro eklentisiyle bir miktar örtüşüyor, bu nedenle ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan eklentiyi seçmek isteyeceksiniz – muhtemelen ikisini de kullanmak istemiyorsunuz.

WOOCOMMERCE MAĞAZA MAĞAZASI

Bu , WooCommerce kullanıcıları için gerçekten harika bir eklentidir ve mağazanıza bir AJAX alışveriş sepeti ekler. Bu, alışveriş yapanların sayfayı yeniden yüklemek zorunda kalmadan sepetlerine ürün ekleyebilecekleri anlamına gelir; bu gerçek bir zaman tasarrufu sağlar.

Sepet öğeleri, sayfanın altında kayan, tamamen bir ödeme bölümünde.

Tek başına satın almak isterseniz fiyatı sadece 19 dolar.

FAYANS

Fayans eklentisi Eğer WordPress web sitesi için Windows 8 ilham kiremitli ızgaralar oluşturmasını sağlar. Resimler, galeriler ve videolar dahil olmak üzere döşemelerinize her tür medyayı ekleyebilirsiniz. Eklenti ayrıca harita, metin ve düğme döşemeleri için destekle birlikte gelir.

Sezgisel bir sürükle ve bırak arayüzü kullanılarak yapılandırılabilen karolarınız için özel boyutlar ve renkler ayarlayabilirsiniz. Bana göre en havalı özellikler muhteşem çevirme animasyonlarıdır — bunları resmi demoda kontrol edin . Web sitenize gerçekten eğlenceli, dinamik ve benzersiz bir his veriyorlar.

29 dolara mal oluyor. Veya, Builder eklentileri paketinin parçası olan Themify Builder için bir Döşeme eklentisi de vardır.

VE DAHASI…

Yukarıdakilerin yanı sıra, Themify ayrıca bir dizi başka harika ve kullanışlı eklenti sunar. Henüz yapmadıysanız, şimdi hızlıca bir göz atın .

Destek

Themify, tüm temaları ve eklentileri için kapsamlı belgeler sunar – çoğu size yardımcı olacak video içeren yüzlerce kılavuz vardır. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, bu dokümantasyon bölümü ilk uğrayacağınız liman olmalıdır. Ayrıca , temel olmasına rağmen, deneyimsiz WordPress kullanıcılarının ayaklarını bulmalarına yardımcı olması gereken bir SSS bölümü de bulunmaktadır.

Bununla birlikte, çoğunlukla destek Themify Forumlarında gerçekleşir . Her bir tema ve eklenti için özel alt forumlar vardır, ayrıca daha genel alt forumlar vardır.

Forumlar, diğer üyelerin öğrenebilecekleri bir kamu bilgi tabanı oluşturdukları için avantajlıdır ve Themify’ın bakış açısına göre, aynı soruları tekrar tekrar yanıtlamak zorunda değildir. Destek personeli hızlı bir şekilde yanıt verir ve sorununuzun çözülüp çözülmediğini görmek için göz atabileceğiniz çok sayıda konu vardır.

Ayrıca e-posta desteği de var , ancak bu aslında bir yanıt almanız daha uzun – Themify’ın kaynaklarını forumlara tahsis etmesi, yukarıda belirtilen nedenlerle. E-posta desteği, öncelikle satış öncesi ve faturalandırmayla ilgili sorgular.

Ücretsiz Koleksiyon

Themify, birinci sınıf WordPress ürünleri satma işinde olmasına rağmen, WordPress topluluğuna çok sayıda harika ücretsiz şey verdi – bu yüzden muhtemelen bu kadar büyük saygı görüyor. Bu bölümde, en popüler dört ücretsiz WordPress aracını ve eklentisini inceleyeceğim. Unutmayın – temel Themify Builder eklentisi de ücretsizdir .

WordPress Themify Ultra Tema PORTFÖY GÖNDERI

Themify Portfolio Post , WordPress.org’a göre 50.000’den fazla sitede etkin olan Themify’ın en popüler ücretsiz eklentisidir. Portföy öğelerinizi, her proje hakkında daha fazla bilgi içeren temiz bir galeri düzeninde görüntülemenize yardımcı olur.

WordPress Themify Ultra Tema WOOCOMMERCE ÜRÜN FILTRESI

WooCommerce Ürün Filtresi, Themify’ın bir başka popüler ücretsiz teklifidir. WooCommerce mağazanıza, alışveriş yapanların aşağıdaki gibi koşullara göre filtrelemesine izin veren daha ayrıntılı filtreler eklemenize yardımcı olur:

 • fiyat aralığı
 • kategoriler
 • nitelikler (renkler, boyutlar, vb.)
 • etiketler
 • …ve dahası.

Alışveriş yapanlar filtreleri değiştirdikçe, canlı arama sonuçları alacaklar. Ve filtre formunuzu oluşturmanıza yardımcı olmak için gerçekten basit bir sürükle ve bırak arayüzü elde edersiniz.

AÇILIR PENCEREYI TEMALANDIR

Themify Popup , WordPress sitenizde her türlü pencereyi görüntülemenize yardımcı olur. Bu ücretsiz eklentinin güzel yanı, Themify Builder eklentisiyle tamamen entegre olmasıdır.

Böylece, pencerelerinizi veya için Builder’ın görsel, sürükle ve bırak arayüzünü.

Ardından, pencerelerinizi belirli sayfalara, kullanıcı rollerine, günün saatlerine ve daha fazlasına.

WordPress Themify Ultra Tema KOŞULLU MENÜLER EKLENTISI

Son olarak, Koşullu Menüler eklentimiz var . Adından da anlaşılacağı gibi, bu, herhangi bir sayfada özel olarak veya menülerinizden hangisinin görüntüleneceğini için koşullu mantığı kullanmanıza olanak tanır. Eğer içeriği ekranda sığacak şekilde terzi için menüler istiyorsanız, bu size gereken ücretsiz bir eklentidir.

Son düşünceler

Genel olarak, Themify bir WordPress kulübünden isteyebileceğiniz her şeyi sunar – üyelikleri uygun fiyatlı, seçimi etkileyici ve ürünleri yüksek kalitede.

Ürünler tek tek satın alınabiliyor olsa da, biraz daha fazla parayla ayrılmaya hazırsanız Themify’ın değeri muazzam bir şekilde artar. İkinci bir temanın fiyatından daha ucuza 42’den fazla premium temanın tam koleksiyonuna ve Themify’ın tüm eklentilerine erişebilirsiniz .

Yani, sadece tek bir tema veya eklenti ile ilgilenmiyorsanız, kesinlikle Master Club ile gitmelisiniz .

Çeşitli amaçlar için veya temalar ve neredeyse sonsuz özelleştirme ayarları ile bu Themify üyelikleri, hem seri site oluşturucular hem de yaratıcı ajanslar için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir