WordPress Woostify Pro Tema

Wordpress Woostify Pro Tema

wordpress temaci

Woostify  , Satışları Artırmak için ücretsiz bir WooCommerce Temasıdır. Birden fazla ücretsiz ve profesyonel önceden oluşturulmuş demo ile birlikte gelir. Tema, en iyi performans ve hızlı hız için tasarlanmıştır, bu da Daha İyi Dönüşüm Oranı sağlar. Web sitenizi herhangi bir optimizasyon uygulanmadan bile en küçük boyutta ve en hızlı yükleme süresinde yapmak için tamamen optimize edilmiştir.

Bir mobil sitenin yüklenmesi 3 saniyeden uzun sürerse, ziyaretlerin %53’ü terk edilir. Doğru duydun. Bu, herhangi bir e-ticaret sitesi için büyük bir sorun. Woostify, inanılmaz derecede hızlı yüklenir, bu da daha iyi bir kullanıcı deneyimine ve daha yüksek arama sıralamalarına yol açar.

Tamamen WooCommerce entegrasyonu ile oluşturulan Woostify teması, WooCommerce güncellemelerine rağmen tema ve eklentiler arasındaki çakışmaları ortadan kaldırır.

SEO’ya hazır bir yapı, temiz ve optimize edilmiş bir kaynak kodu ile inşa edilmiştir ve size en iyi SEO puanlarını ve arama sonuçlarında yüksek sıralamayı sunar.

Üstün Özellikler:

Çok Adımlı ve Dikkat Dağıtıcı Ücretsiz Ödeme. Woostify, üstbilgiyi, altbilgiyi ve kenar çubuklarını kaldıran iyi optimize edilmiş bir ödeme sayfası sunar, yalnızca ödemenin ana odak noktasını – ödeme ayrıntıları formunu bırakır.

Dikkat dağıtmayan bu ödeme, daha iyi dönüşümler sağlar ve geliştiriciler, güven rozetleri ve güvence için bir referans eklemek için bir tesis içerir.

Mağazayı derinlemesine özelleştirin. Woostify’ın güzel malzeme tasarımı, sitenizin tüm ana bölümleri için zaten oluşturulmuştur. Mağaza sayfasını doğrudan Özelleştiriciden derinlemesine ince ayar yapın.

Hem basit hem de karmaşık web siteleri için çalışan özelleştirme esnekliğinin ve tam kontrolünün keyfini çıkarın.

Çoklu Ürün Düzenleri. Woostify, daha ayrıntılı görünmesi için ürün tek sayfasını kolayca oluşturmanıza ve özelleştirmenize olanak tanır. Daha fazla satış dönüştürmenize yardımcı olan bazı özellikler, geri sayım sayacı, şimdi satın al düğmesi, boyut kılavuzu, çoklu ödeme yöntemleri vb. temaya dahildir.

Tüm sayfa oluşturucularla uyumludur. Woostify, Elementor, Divi, Brizy, Beaver Builder, King Composer, Visual Composer, Site Origin gibi tüm popüler sayfa oluşturucularla mükemmel bir şekilde bütünleşir. Web sitenizi özelleştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Tamamen Mobil Duyarlı Optimizasyon. Woostify, kullanıcılara daha iyi bir alışveriş deneyimi sunarak eksiksiz mobil yanıt verme için tasarlanmıştır.

Woostify, estetik duyarlı bir siteye sahip olmanın ötesinde, web sitenizin güzel bir şekilde uyum sağlamasına ve görüntülenmesine olanak tanır, bu da sizi Google’ın iyi tarafında tutar.

Ajax Sepete Ekle. Müşterilerinizin herhangi bir sayfadan yeniden yükleme yapmadan sepetlerine hızlıca göz atmasına izin verin. Ajax sepeti, onlara sepetlerine eklenen ürünlerin hızlı bir özetini verir.

Çoklu Satıcı Desteklenir. Woostify, Dokan çoklu satıcı çözümü ile birlikte gelir. Sadece 30 dakikada kendi Amazon, eBay, Aliexpress benzeri pazar yerinizi oluşturun.

Wordpress Woostify Pro Tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir